Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz ebből? Polgárháború,...

Mi lesz ebből? Polgárháború, vagy csak sima fúj cigány, fúj náci? És nem érdekes, hogy ahány helyen a cigányokkal baj van, ott a választást kivétel nélkül a jobbik nyeri?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 20. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan.

A cigányok szeretnek lódítani ,úgy hazudnak ,hogy ők maguk is elhiszik.

Nem ,hogy 1000 cigány nem lesz ott ,de még 10 sem.

2013. jún. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

"...Ez a mi városunk"


Mondják ezt a cigányok.

Tudtommal ezt az országot (még) MAGYARORSZÁGNAK hívják és nem cigányországnak!


Van az az ok, amiért fegyvert fognék és fegyvert adnék a fiaim kezébe is. EZ AZ AZ OK!

2013. jún. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Én nem vagyok híve semmi erőszaknak, sőt igencsak béketűrő ember vagyok. De most már én is támogatnám a gárdistákat. Akinek nincs oka félni tőlük az nem is fog félni. (érdekes, engem nem zavarnak a "fekete ruhások".. Most már tényleg nem ártana hogy valakik jól megszorongassák a cigányok tökeit. "Ez a mi városunk" szöveg után meg pláne..
2013. jún. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Az a baj, hogy ránézésre már egyre nehezebb megállapítani, hogy ki a cigány, ki nem az. Annyira keveredtek már...


Az iskolánkban első (de még huszadik) ránézésre sem mondtam volna meg a többségről, hogy cigány. Csak miután láttam apját-anyját, hallottam beszélni...de volt, akit még ezek alapján sem, csak onnan, hogy ő saját magát cigányozta...

2013. jún. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Fogalmazzunk pontosan.

Polgárháború: kettő vagy több, egyazon politikai-gazdasági érdek/elv/ideológia/eszmerendszer alapján szerveződő közösségek egymás elleni harca.


Egy polgárháborúhoz mindkét oldalon polgárok kellenek.


A kulturálatlan, agresszív, primitív és kapával, kaszával, karóval felszerelkezett lincselő cigánycsürhét polgárnak nevezni sértő a polgárokra nézve.

A cigányok egyáltalán:

- milyen eszmerendszer nevében "harcolnának"?

- kik lennének a vezetőik?

- milyen politikai követelésekkel állnának elő?

(Milyen zászló és jelszó alatt?)


Ezek után polgárháborúról beszélni...

2013. jún. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Négyesnek igaza van, egyre nagyobb a keveredés. Már nem minden esetben lehet egyből megállapítani valakiről,hogy cigány.
2013. jún. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%

"...Ez a mi városunk"

Az út mentén a szar, na az a tietek!!

Egyébként meg ha a magyarság összefogna, simán győzne. Hogy miért? Mert a cigányoknak csak akkor nagy a pofájuk, ha 12-en mennek 1 ellen. De ha meglátnák szembe jönni a magyarokat, fülüket farkukat behúzva menekülnének. És ezt addig kéne megtenni, amíg a magyarok vannak többségben. Vagyis nincs sok időnk....

2013. jún. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, nincs. 1 generáció, és ott leszünk!!! Csak a sok fajvédő valami ezt nem fogja fel, csaak akkor ha már késő lesz!
2013. jún. 23. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!