Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy tudnám tartani a tanáromm...

Hogy tudnám tartani a tanárommal a kapcsolatot? Miután elballagtam ált iskolából?

Figyelt kérdés
Na szóval a következő lenne a helyzet az az igazság nagyon megszerettem egyik tanáromat törit és infót tanított én voltam a legjobb a tárgyaiból nagyon bírom a tanáromat jófej kedves meg minden humoros. Sokat dumáltunk amikor az iskolába jártam jó volt vele beszélni stb de most hogy elballagtam és középiskolába mek nem tom hogy tarthatnám vele fent a kapcsolatot én nagyon bírom szerintem ő is bír engem. Esetleg sétálni elhívhatom szerintetek vagy valahova nem randi mert fiú vagyok ő meg férfi szal nem arra gondolok.Csak úgy barátilag szeretem,a barátomnak tartom. Szerintetek elhívhatom?Örülne neki?
2013. júl. 1. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan örülne neki. Szerintem kérd el az e-mail cimét, esetleg a telefonszámot, hogy tudjatok időpontot egyeztetni. Később is jó lesz a levelezéshez, tuti,hogy érdeklődik majd a tanulmányaid iránt.
2013. júl. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tuti jol esne neki:) kerd el valamilyen elerhetoseget,es egyeztessetek.mondd el neki,hogy szivesen beszelgetnel vele,mert o volt a kedvenc tanarod,es szeretned vele tartani a kapcsolatot.siman elhivhatod,plane,hogy egy ferfirol van szo.
2013. júl. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2013. júl. 1. 19:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem van kb. 4 olyan általános iskolai tanárom (már sok-sok éve ballagtam) akivel a facebook-on tartom a kapcsolatot.
2013. júl. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
persze, h örülne neki! jót tudtok beszélgetni(főleg, h férfi) én lány vagyok, és nekem is van egy jófej tanárom, aki nő(nekem is törit tanít)és tök jól el tudunk beszélgetni! bár én ötödikes vagyok. szerintem nyugodtan hívd csak el valahova!
2014. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!