Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha az egyik...

Mit tegyek, ha az egyik barátom drogozott, és elmondta nekem, és én nagyon megharagudtam rá ez miatt, de még mindig nagyon szerettem, erre ő megszüntette a kapcsolatot, mert milyen egy bunkó vagyok, h én őt nem értem meg?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 12:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Menj oda hozzá és kérj elnézést. Ha barát akkor egy ilyen kis dolgon nem rágja magát és megbocsájt.
2013. máj. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
de én nem feltétlen érzem magam hibásnak. Szerintem igenis helyesen döntöttem, abban h megharagudtam rá emiatt, nem hiszem h nekem kéne bocsánatot kérnem.
2013. máj. 20. 13:01
 3/17 tetro ***** válasza:
mit takar az, hogy drogozott?
2013. máj. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
hát egy kissebb társaságban elkezdett szívni, és ő ezt utána büszkén ecsetelte nekem, ami nekem nagyon nem jött be. Biztos ezzel akar nagylánynak látszani...
2013. máj. 20. 13:10
 5/17 anonim válasza:
55%

Megmondhatod neki a véleményed, de akkor is a barátod.. Akármi hülyeséget csinál.. Lehet csak kipróbálta. Nem ő az első ember a földön és nem is az utolsó. Nem kell annyira komolyan venni.

Ha esetleg lövi magát na az már más tészta, de ha egy kis füves cigit szívott, vagy bevett egy extasyt, akkor az nem nagy dolog. szerintem.

2013. máj. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
59%

Na, erről beszéltem, szívott egy kis füvet hú ha.. -.-

Semmi baja nem lesz tőle, van ahol legális, szóval eléggé túlspiráztad a dolgot..

2013. máj. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát, azért nehogy már még elnézést kéjen!
2013. máj. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
kérjen, nem kéjen!
2013. máj. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 nagylzs ***** válasza:
24%
Szia! Miért haragszol rá? Biztos hogy a drog a közvetlen oka? Nem inkább az, hogy elhanyagolt téged? A drogosokra jellemző, hogy a régi barátaikat elhagyják, és új "baráti" kört alakítanak ki. Lehet hogy inkább segítségre lenne szüksége?
2013. máj. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 tetro ***** válasza:
csak remélni tudom, hogy a többi barátoddal meg fröccsözés miatt szakítod majd meg a kapcsolatot. vagy mert motoroznak, ami elég veszélyes dolog...
2013. máj. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!