Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Valahogy rálehet venni egy...

Valahogy rálehet venni egy osztálytársat h elmenjen a suliból?

Figyelt kérdés
NAgyon rühellek egy csajt aki fél éve jött az osztályba, de nem csak én utálom mint a szart hanem a többiek is.
2013. júl. 11. 19:49
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
kamasz? inkább olyan 12-re tippelek. úristen megpuszilt 3 fiút. hallatlan.
2013. júl. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
És ha úgy mondom h mind a három fiúnak volt barátnője?
2013. júl. 11. 20:15
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
...és a három fiú foggal-körömmel harcolt a puszi ellen. :)
2013. júl. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

igen xD

de ő lefogatta másokkal őket xDxD

2013. júl. 11. 20:26
 15/30 A kérdező kommentje:
természetesen többi fiúval, azok meg gondolom tudták h azok a fiú is utálja a csajt xDD
2013. júl. 11. 20:28
 16/30 anonim ***** válasza:
Ha azok a fiúk annyira nem akarták volna a puszikákat, akkor tettek volna ellene.
2013. júl. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
xDDD na az mégnagyobb röhej volt amikor megtudtuk h az egyik majdnem lerúgta a fejét xDDDDDDDDDDDD
2013. júl. 11. 20:31
 18/30 acelsziv ***** válasza:
100%

Az agyatlanság tetőfoka. Ideje megtanulnotok a toleranciát és az együttélést más emberekkel.

Nyafogsz olyan dolgok miatt, amiket más korodbeliek észre sem vesznek. Bolhából elefántot csinálsz. És persze úgy állítod be, hogy "mindenki utálja" Ki az a mindenki? Te és jómagad? Épp ma írt ide egy hülyegyerek hasonló okosságot és kiderült, hogy csak ő utálja azt a bizonyos arcot és a többiek egész jó fejnek tartják.

2013. júl. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
71%
ezek a mai kulturált 10 évesek... elmondom mi a nagy büdös harci helyzet: utálod a csajt mert jobban néz ki mint te, és valószínűleg népszerűbb is úgyhogy most próbálod bemószerolni. ismerem az ilyen kis majmokat
2013. júl. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

az osztály jómagamnak számít?

Bolhából elefántot ... erről őt kéne kérdezni mikor majdnem azért kaptam osztályfőnökit mert azt mondta h úgy megvertem TOLLASÜTŐVEL h agyrászkódása van 5 perc múlva pedig ott röhög a másik emberkével akinek az a szokása h nyalja valaki hátsóját h abban a pillanatban ki is beszéli ( saját tapasztalat : engem általában öleleget és azt mondogatja h: XY én úgy szeretlek téged! ._. )

2013. júl. 11. 20:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!