Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Valahogy rálehet venni egy...

Valahogy rálehet venni egy osztálytársat h elmenjen a suliból?

Figyelt kérdés
NAgyon rühellek egy csajt aki fél éve jött az osztályba, de nem csak én utálom mint a szart hanem a többiek is.
2013. júl. 11. 19:49
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Ja és ezt a kultúrált 10 évesek kifejezést kimondottan sértőnek mondhatom meg az ahhoz írt véleményt. Egyszerűen az ( és szerintem nem vagyok vele egyedül) hogy ilyen élképesztő módon tudják a kamaszokat sértegetni azzal hogy minden "kamasz egyforma" mert nem egyformák! Ha valaki összeveszik valakivel egyből rátudják a szülők/felnőttek vágni azt hogy ezért meg azért történt! Ez nem így van! Sajnos elég kevés olyan tinédzser van akik nem osztják meg szüleikkel az aznap történteket, mert egyből ezeket mondaná! Nagyon sokan nem tudják megérteni a gyerekeiket ilyenkor jönnek a "bezzeg az én időmben" dumák... a viselkedésükön is csak meglepődnek mikor az iskolában így meg úgy viselkedünk mikor mást szinte nem is tudnak velünk csinálni mert ha a szülővel szinte nem is beszélünk mert ők is rengeteget dolgoznak/a gyerek zárkózott ( tehát a szülők miatt se merünk gyakran megnyílni mert egyből lecsesznek ezért meg azért!
2013. júl. 11. 21:14
 22/30 anonim ***** válasza:
ISTENEM... DE JÓ H TÚLÉLTEM AZ ÁLTALÁNOS SULIT... KOMOLYAN... DURVÁBB DOLGOK MENNEK OTT, MINT AZ EGYETEMEN VAGY A MUNKAHELYEN... HALLATLAN!!!
2013. júl. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Erről magyaráztam...
2013. júl. 11. 21:23
 24/30 anonim ***** válasza:
tényleg nem értem én sem. és ha van "barátnőjük"? nekem is van és van lányismerősöm aki puszival köszön meg meg is szokott ölelni nincs emögött semmi. igaz én 25 vagyok nem 15.
2013. júl. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
ő arra megy hogy minél jobban felidegesítse a másikat bármi áron, ezért van az a helyzet hogy mindenki utálja
2013. júl. 11. 21:39
 26/30 acelsziv ***** válasza:
100%
Vagy éppen csak közvetlenebb, mint a többi gőgös, beképzelt liba. Én is ismertem ilyen lányt és őt is csak a beképzelt ribik utálták.
2013. júl. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
nem közvetlen legalábbis ebben nem! Bmeg ISMEREM Ő VOLT A LEGJOBB BARÁTNŐM !
2013. júl. 11. 22:02
 28/30 anonim ***** válasza:
64%
Ha utáljátok, akkor ne figyeljetek rá. Amíg van közönsége, úgyis csinálni fogja - akármit is csinál, ami bosszant titeket.
2013. júl. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Épp azért csinálja, mert tudja, hogy idegesít másokat és van közönsége. Sokkal célravezetőbb lenne, ha az egész osztály egyszerűen levegőnek nézné, mintha nem létezne. Csinál valamit amit viccesnek vagy idegesítőnek szán? nem kell rajta röhögni, idegeskedni. Nulla reakció.
2013. júl. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Nem kell elküldeni a suliból,hanem ha tényleg súlyos a probléma és zavar a viselkedése,akkor érett ember módjára le kell ülni vele és elmondani,hogy mit gondoltok róla,és szerintetek min kéne változtatnia.Tudom milyen új gyereknek lenni,és biztos vagyok benne,hogy egyből kiközösítettétek.Minden új osztálytársra ez a sors vár...Ha már az elejétől fogva bunkók vagytok vele,akkor könnyen lehet,hogy figyelem felhívás céljából viselkedik így.Kezdjetek el vele beszélgetni,és jobban megismerni.Ha pedig még egy KEDVES,TÜRELMES,de lényegretörő beszélgetés után sem változik a helyzet,akkor sem kell rávenni,hogy elmenjen az iskolátokból,egészen egyszerűen hagyjátok figyelmen kívül,amit csinál,és kész.
2013. júl. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!