Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanár-diák barátságról tapaszt...

Tanár-diák barátságról tapasztalatok? 15/l

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Én alapjáraton nagyon barátságos,pozitív ember vagyok, mindig jól eltudtam beszélgetni a tanáraimmal, volt akivel személyes dolgokba is, de én ezt sosem neveztem barátságnak. Az egyik osztálytársam hívta második anyukájának a magyar tanárunkat, ez a megnevezés valahogy életszerűbb:)

A tanáron is múlik amúgy, de szerintem működnek

2013. júl. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak jófej tanárok, velük én is szeretek beszélgetni erről-arról, nem feltétlenül a tananyagról :)
2013. júl. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Igenis létezik. Az én egyik férfi tanárommal vagyok nagyon jóban. Van pár gyerek akiket szeret és így együtt el is szoktunk járni ide-oda :) A sulin kívül meg tegezzük (merthogy 25-30 év körüli) és ha bárki rosszra gondolna hogy pedofil vagy ilyesmi akkor egyáltalán nem mert nem csak velünk "nagyobbakal" hanem az alsósokkal, fiukkal is jóban van és szereti őket :)
2013. júl. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
amennyiben megvan a kölcsönös tisztelet igen (nem csak a korkülönbségre értve)
2013. júl. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Tanárfüggő. A fiatalabb tanárokkal jó a kapcsolatom. DÖK elnök voltam több éven keresztül, így az ezzel foglalkozó tanárral akaratlanul is jó kapcsolatot alakítottam ki. Csinált egy ifjúsági műsort a helyi TV-nél és felkért segítsek benne. Most együtt vezetjük a műsort, hárman dolgozunk rajta, így van hogy egész hétvégéket töltünk együtt egy-egy forgatáson. Fesztiválok, helyi rendezvények, voltunk a Hegyalján is együtt. Azt hiszem jó barátok vagyunk.

Egy másik volt tanárommal, aki korban közelebb áll hozzám, szintén nagyon jó kapcsolatot ápolok. Van hogy egy társaságba keveredünk és együtt iszogatunk, dumálunk.

Az idősebb tanáraimmal is azt gondolom, hogy barátinak mondható kapcsolatot tartottam, bár természetesen a tisztelet határain belül. A magyar tanárom pl. kérte mindenképp értesítsem a felvételi eredményeimről. Bár ez inkább aggódó, anyáskodó, mint baráti kapcsolat.

2013. júl. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tényleg tanárfüggő. én például utálom ha egy tanár zsémbes, mert akkor nagyon fárasztó is. szeretem ha egy tanár energikus, és úgy áll a munkájához, ahogy kell. nekem a volt osztályfőnököm osztályfőnöknek született, mindent meg lehetett vele beszélni és segített is. barátságnak ugyan nem nevezném, de tényleg fontos az ilyen, szerintem!
2013. júl. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 believe1000 válasza:
Hát van , mert van egy tanár aki nagyon jó barátom és mindíg segít mindenben bátorít és sok mindent meg lehet vele beszélni :)
2013. szept. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon jóban voltam az egyik volt ált. sulis tanárommal, megbíztam benne sokmindenben, ő viszont félreértett és elkezdett már-már zaklatni. Simogatott meg ölelgetett, mindig mondta hogy milyen gyönyörű vagyok. Elkezdtem undorodni tőle. És csak 14 voltam, a tanár meg 40 felett. Facebookon néha még írogat, hogy miért nem állok szóba vele, de ha nem vette saját magát észre, sajnálom.
2013. nov. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!