Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanár, diák szerelmi kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár, diák szerelmi kapcsolat kitud alakulni gimnáziumban vagy annak elvégzése után? Vélemény, tapasztalatok, ellenérvek? Max 18 év korkülönbség van a két ember között, a férfi az idősebb, azaz a tanár.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
18 év korkülönbség rengeteg. Felejtsd el a tagot.
2013. ápr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm 16 évesen jött össze a tanárával, persze titokban, és 3 évig együtt voltak! Ott 15 év külömbség volt szal semmi sem kizárt, DE attól még nem egészséges sztem...
2013. ápr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ha a gimiben alakul ki, akkor 1.az a tanár kicsit pedofil. 2. meghurcolhatják érte, hogy diákkal kezdett. Nem egészséges dolog. Ja, és a tanár legalább egyedülálló vagy van egy szép kis családja?
2013. ápr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, amikor én gimibe jártam volt egy csaj,aki összejött a magyar tanárral. Miután leérettségizett a pali elhagyta a családját és nyíltan összeállt a csajjal. Ez lassan 6 éve volt, de még együtt vannak. Én is örökre szeretni fogom a tesi tanáromat, bomba teste van! 10 évet lazán áldoznék rá az életemből, de akár 15-öt mert annyira még ő sem öreg.
2013. ápr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden etikai elvvel ellenkezik az, hogy egy tanár kapcsolatot alakítson ki fiatalkorú diákkal, bár felnőtt férfi 14 év feletti lánnyal való kapcsolat már nem büntetőjogi kategória.


Simán el tudom képzelni, hogy egy 30-40-es férfi az élete legnagyobb ajándékaként tudja megélni azt, ha újra lesz egy 20 év körüli érte lelkesedő csaja, képes érte borítani egész korábbi életét, de azért ha családja van, akkor kényelmesebb számára az, ha csak használja a csajt, főleg ha mindig vannak új jelentkezők.


36F

2013. ápr. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Iskola elvégzése után lehet.

Közben inkább még ne.

2013. ápr. 15. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!