Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Diák férfi, dolgozó nő felállá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diák férfi, dolgozó nő felállás. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Párommal összeköltözünk végre Pesten. Én kaptam munkát, ő pedig ott folytatja a tanulmányait. Az a bökkenő, hogy neki még 3 év hátra van, bár ez anyagiakban nem jelent problémát. Nagyon tartok tőle, hogy ő amíg éli a diákéveit, én esetleg befásulok vagy türelmetlen leszek vele szemben.

Hétközben nem tudok vele elmenni bulizni, mert ugye nekem másnap munka, és amíg ő szabadabban tölti idejét, én addig beilleszkedem egy monoton, menetrendszerű életmódba.

Légyszi írjon az, aki járt hasonló cipőben, és a véleményekre is kíváncsi vagyok. 23 évesek vagyunk.


2013. jún. 20. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fiú helyében lennék, engem biztosan zavarna a szituáció... esl. ő is dolgozhatna vmit a tanulás mellett, mert ha bulizni van ideje, akkor erre is lehetne.
2013. jún. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én hasonló felállásban voltam egy korábbi párommal anno. Nappali tagozatosként tanultam, ő pedig dolgozott a suli mellett. Igaz mi nem költöztünk össze. Viszont olyan félév tájékán állandóan féltékeny volt - igaz olyan szakra jártam, ahol hemzsegtek a lányok, attól függetlenül, hogy soha még csak okot sem adtam arra, hogy bárki felé is kacsingatnék. A fő érv az volt, hogy mert mindig 4-5 lány nevét hallja csak, mikor mesélek a napomról. Ebben annyi volt az igazság, hogy én általában mindig rengeteg lányismerőssel veszem körbe magam, mert jobban szót lehet éretni velük, mint a srácokkal. Tehát van, akit ez zavarhat. Végül ő csalt meg engem.


Amúgy a buli kérdést egyszerűen meg lehet oldani: Ha van otthon párom, akkor egész egyszerűen nem megyek el bulizni, mert tudom, hogy otthon vár rám. Ha esetleg igen, mert normálisabb, beülős helyre volt szervezve a szaktali, akkor pedig jött velem sokszor.

2013. jún. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2013. jún. 20. 23:18
 4/4 anonim ***** válasza:

inkább ne... amint mondtam neki, hogy szórakozzon mással mivel nincs több pénz, én lettem a főrossz, minden baj forrása és szakítottam vele, mivel állati szemét lett velem a későbbiekben és olyanokat mondott hogy a hajam égnek állt. Íme egy negatív tapasztalat.

sztem hagyd ott....

2013. jún. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!