Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hülye vagyok, beleszerettem a...

Hülye vagyok, beleszerettem a tanáromba. Létezhet tanár-diák kapcsolat? L

Figyelt kérdés
Ti már kerültetek ilyen helyzetbe?

2013. júl. 22. 17:40
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Létezhet....még gimis voltam mikor a sulimban kirobbant egy kisebb botrány...az egyik fiatal tanárnő összejött az akkor 17 éves sráccal,a tanárnő el is ment a sulikból valószínűleg kirúgtak mert elég nagy port kavart ez a suliban...tehát létezhet és létezik is!!!
2013. júl. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
26%
Jobb jegy szindróma.
2013. júl. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2 Egyáltalán nem. 5-ös vagyok a tantárgyból. Még az lenne a jobbik eset,ha a jegyért lennék belé "szerelmes". De sajnos nem így van...
2013. júl. 22. 17:51
 4/13 anonim válasza:
89%
Én is beleszerettem egy középsulis tanáromba, csak sajnos nagy a korkülönbség. Szerintem ez nem hülyeség, simán összejöhettek, ha végzel a suliban, és még mindig kitartassz mellette.
2013. júl. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Az én barátomra ráhajtott a némettanárunk... Persze engem meg utál a nőci. De járni nem fognak, a barátom nagy kegyesen közölte velem, hogy mellettem labdába se rúghat a nő. :D
2013. júl. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hány év van köztetek?
2013. júl. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. júl. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#6,7 Privátban válaszoltam.
2013. júl. 28. 08:30
 9/13 Bratilla ***** válasza:
91%

Én is ebben a helyzetben vagyok, tényleg rémes az egész. A legrosszabb, hogy senkivel nem is lehet beszélni róla, mert nagyon elítélőek az emberek, és aki még nem volt hasonló helyzetben, az nem érti meg, nem érez együtt, csak elítél.

Ti amúgy hány évesek vagytok? Szerinted van esély, hogy alakuljon valami köztetek?

2013. aug. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

Annak idején a mi sulinkban is volt ilyen még általános iskolában kezdődőt egy 7.-es kislány szerelmes lett az igazgatóba csak azt nem tudom hogyan mikor mindenki rettegett tőle és még ronda is volt az igazgató magyart tanított a felsősöknek... én akkor még 3.as voltam de emlékszem nagy botrány volt mivel nyíltan vállalta a lány,hogy szerelmes az igazgatóba 8.ban szerelmes levelet csempészet egy dolgozat mellé úgy adta be.. aztán itt borult a bili elküldték dokihoz a szülűket annyira nem izgatta a dolog mivel nevelt lányuk volt és mindenki tudta, hogy csak azért nevelik, hogy pénz kapjanak utána ...

az igazgatónak persze égett a feje mivel azt mondta a lánynak ha felnő akkor majd beszélhetnek szerelemről ez miatt majdnem kirúgták mivel elballagott a lány a suliból nem lett nagy ügy belőle viszont rá 2évre már együtt voltak ami nyílt titoknak számított közben a tanár/igazgató elment a suliból és egyetemen tanított tovább aztán mire betöltötte a 18-at a lány már terhes volt összeházasodtak és együtt élnek azóta 2gyerekük van....

2013. aug. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!