Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez kihasználás? És ha igen...

Ez kihasználás? És ha igen miért csinálja velem?

Figyelt kérdés
Az ofőmmel nagyon jóban vagyok már év eleje óta. Nagyon sokat köszönhetünk a másiknak. Viszont úgy érzem hogy néha kihasznál engem mert tudja hogy nem mondanék neki soha(!!) nemet. Az ő kérése nekem első a listán viszont ha én kérek az néha néha kicsit hátra szorul. Mit csináljak? Sokan mondták hogy nem kéne jóban lennünk mert ez nem fér bele a tanár diák viszonyba.

2013. ápr. 26. 14:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem direkt csinálja, csak vannak fontosabb dolgok egy felnőtt számára(család, munka stb)
2013. ápr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos családja...azt mondta én vagyok szinte az egyetlen barátja. Most hívott fel és elnézést kért. Azt mondta nem nagyon tud aludni mostanában a betegsége miatt. Sajnos egy kicsit önző voltam. Szerintetek baj hogy ennyire jóban vagyunk?
2013. ápr. 26. 16:02
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem
2013. ápr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! néha úgy látom sokan "ferde" szemmel néznek rám/ránk emiatt...ez miért lehet? :(
2013. ápr. 26. 16:15
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem természetes hogy ferdén néznek.Más kérdés,hogy nem kéne,de hát ilyen a világ...Minden diák ilyen hülye.Én középsulis vagyok,de volt hogy már rám is kezdtek ferde szemmel nézni.

Azt hiszik mások hogy emiatt esetleg veled kivételezne.

2013. ápr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem kivételezik velem! :( Hiába magyarázkodok nem fogjátok elhinni nekem. Az óra elejétől a végéig olyan velem mint bárki mással. Szünetben és órák után "barátkozunk". Szerintem teljesen jól tudjuk kezelni a barátságunkat.
2013. ápr. 26. 20:57
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik vagyok.

Kérdező,szerintem kicsit félreértettél,vagy én nem voltam pontos.

Azt elhiszem hogy nem kivételezik veled,hanem éppen az,hogy a többiek meg azt hiszik hogy igen ..

Én szerintem.


De amúgy meg lehet már csak divatból is ellenzik,mert hát a diákok többsége (szerintem ) nem gondol túl szépeket a tanárokról,nem hogy barátok legyenek,és aki meg épp hogy az előbbiek ellentétje,az nekik furcsa.


Mondjuk akármi is ez,szerintem le kell sz*rni. Ha nekem szimpi a tanárod,akkor miért ne..

2013. ápr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

*neked


Utolsó mondatomat úgy vedd hogy ne ha kedveled a tanárt,akkor nyugodtan barátkozz vele :)

2013. ápr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jajj hát nem is tudnék nem barátkozni vele! Annyira függünk egymástól hogy az valami hihetetlen. Néha már talán egy picit több is a barátságnál amit érzünk. De azért okosan "játszunk" :)
2013. ápr. 26. 21:14
 10/13 anonim ***** válasza:

:) Akkor már csak emiatt is,nem kell a többiekkel törődni.

Szerintem nem baj ha van barát-tanárod. Sőt,még később is jó lehet tartani a kapcsolatot.


Amúgy azonos v. ellenkező neműek vagytok?Csak kérdezem..A kérdésből nem derült ki számomra, de kommentedből úgy tűnik hogy utóbbi.

Viszont ha ellenkező,akkor meg lehet a többiek félreértik.

2013. ápr. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!