Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az normális, ha a legjobb...

Az normális, ha a legjobb barátnőm egy ilyen piti ügy miatt kiakad rám?

Figyelt kérdés

A lényeg: az történt, hogy van egy tanár aki most csinált facebook-ot, és ma a tesóm és a tanár ismerősók lettek, azaz egyikőjük bejelölte a másikat(de őt is tanította), erre ezt észrevette a legjobb barátnőm és azt akarta, hogy kérdezzem meg a tesómat, hogy ő jelölte-e be a tanárt, vagy a tanár őt. Közben én mondtam neki, hogy tudom, hogy nem a tesóm jelőlte be, mert ő nem szokott embereket bejelölni, és amúgy is az előbb láttam, hogy visszajelölt valakit csak nem láttam ki volt de így már tudom és ez előtt néztem a tanár adatlapját és akkor még nem voltak ismerősök ezért tuti így történt. A barátnőm erre kiakadt hogy nem azt kérte hogy találgassak mi lehet hanem kérdezzem meg hogy volt, amikor ez olyan piti ügy amúgy is hogy kérdezzem meg, most amúgy is tanul, bement a szobájába, kiküld úgyis, meg sose beszéltünk arról a tanárról a semmiből meg hogy néz ki ha felteszek egy ilyen kérdést. Ezt neki is elmondtam, de ő csak duzzog, hogy nem igaz, hogy nem bírom megkérdezni, de én nem értem, hogy egy ilyen semmilyen dolgon hogy lehet felkapni a vizet..

Bocsi ha hosszú lett, légyszi írjatok választ! Ötletet, hogy mit csináljak:S



2013. máj. 23. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

He?????????

Ennek annyira nincs értelme, hogy az már fáj....

Miféle jelentősége van annak, hogy ki jelölte be a tanárt???

Az egy tanár... PONT! Le van zárva az ügy... Facebook sem kellene neki, ha meg van, nem mindegy, hogy kit jelölget???

Egyáltalán nem értem, hogy a barátnődnek mi a fene baja van... Nem mindegy neki, hogy a tanár kit jelölt be?????????? Fú, micsoda baromságokon tudtok vitatkozni!

Jó, mondjuk mi is olyan hülyeségeken összekapunk, hogy az csak na, de ez akkor is mérhetetlenül idiótaság...

Felvilágosítanál légyszi, hogy milyen jelentősége van ennek a tanárnak? Talán tetszik a barátnődnek????

2013. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülye. Kérdezd már meg, hogy mi köze hozzá, hogy két másik ember hogyan jelölgeti egymást és mi a jelentősége, hogy ki jelölt be kit előbb.
2013. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tetszik neki, épp hogy utálja, de én sem értem miért kíváncsi rá...
2013. máj. 23. 20:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok és szerintem akkor mondd meg neki, hogy vagy viselkedjen normális, kulturált ember módjára és ha valami problémája van, akkor kérdezze meg ő, vagy ha nem tud, akkor úgy járt... Ne törődj vele...
2013. máj. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát amikor ilyen hülyeségekre megharagszik az ember akkor ott bizony más baj van!
2013. máj. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!