Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Illik ilyet kérdezni egy...

Illik ilyet kérdezni egy tanárnőtől? 15/L

Figyelt kérdés
Elég jó kapcsolatom van vele, elmondhatok neki mindent.. Csak félek hogy ő neki ez baj, uncsi és idegesítő... Nem akarok terhire lenni.. Sterintetek megkerdezhetem tőle hogy nem e vagyok terhire?? És hogy ő kedvel e engem??
2013. júl. 27. 18:31
 1/7 anonim válasza:
100%
persze, hogy megkérdezheted, csak ne úgy, h terhire :D mert az terhére :)
2013. júl. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó, rendben..köszi... És azt hogy kedvel e??
2013. júl. 27. 18:40
 3/7 anonim válasza:
100%
végül is azt is, bár személyfüggő, hogy hogyan fog utána rád nézni :) engem biztos nem zavarna, de te tudod, hogy mit szólna hozzá...
2013. júl. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Terhire :DDDD
2013. júl. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek kérdeznéd meg?! Úgysem mondhatja azt, hogy hát igen kislányom, eléggé zavarsz! Nemcsak azért, mert udvarias, hanem mert pedagógusként nem mondhat ilyet! Szóval inkább akadj le róla egy kicsit, neked kell megérezned, hogy mikor kinek vagy a terhire.
2013. júl. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Így van, felesleges megkérdezned, mert úgyis azt mondja majd h nem vagy a terhéra, akár mit is gondol.


Ha saját maga mondta, hogy fordulj hozzá, akkor nyugodtan tedd ezt. Viszont ha magadtól kiszúrtad, hogy neki panaszkodj, az nem feltétlen jó.


Persze ha komoly gondjaid vannak a szüleiddel azt jobb ha elmondod egy felnőttnek, aki meg tud érteni és segíthet... szerelmi bánat kiöntésére a baránők valók :P

2013. júl. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze,csak bátran :)
2013. aug. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!