Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tizenévesek! Ti mennyire...

Tizenévesek! Ti mennyire vagytok előítéletesek azokkal szemben, akik - akár többször is - megbuktak?

Figyelt kérdés
Hülyének nézitek őket, vagy nem is érdekel?

2013. júl. 29. 14:08
1 2
 1/16 Kini :)) ***** válasza:
84%
Én úgy gondolom, hogy nem feltétlenül tükrözi a tanulás egy ember értelmi szintjét. Lehet, hogy azért vannak rossz jegyei, mert egyszerűen nem szeret tanulni, de igazából tök okos. Bár szerintem ez ritka eset
2013. júl. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Aki mondjuk egy szakiskolába bukik meg évet ismételten,az azért már durva,de mégsem ítélem el,nem nézem hülyének.Lehet,hogy az élethez meg tök okos!

Aki mondjuk szakközépben bukik meg,azt sem nézem hülyének,hát nem ment neki,aztán kész!

Aki már egy gimnáziumban bukik meg évet ismételten,azt sem nézem le,de azért elgondolkodtató,hogy akkor mi a fenének ment oda?


17/L-szakközép

2013. júl. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%

Ha gimiben vagy általànosban buktak, akkor hülyék és éretlenek. Persze ha családi ok vagy baleset áll a bukás mögött azt megértjük, de ha csak azért bukott meg mert nem tanult, az gáz. Persze ettől függetlenül haverkodhatok vele, de akaratlanul is lenézem ismeretlenben is, és nem oktalanul.

Fősulira/egyetemre még nem járok, úgyhogy nem tudok arról véleményt alkotni, de ott már nem akkora cucc, ha valaki évet ismétel.

2013. júl. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ismeretség nélkül, vagy kép nélkül nem mondom rá, hogy hülye és azért bukott meg.

Nekem si van osztálytársam 3x bukott, és baromi nagy ARC, FORMA :D , szét röhögöm magam a poénjain ! :)

Ő inkább lusta volt, :P

2013. júl. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
14 : 28 , szakközép isk. :) 9.o
2013. júl. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

En altalanos iskola 6. osztalyaban buktam matekbol, de a potvizsgan atmentem. Minden masbol is remes jegyeim voltak, az atlagom 2,2. A kemia tanarom 7.-ben azt mondta, belolem kukas lesz, es imadkozzak, hogy ne rugasson ki. (nem voltam rossz, vagy szemtelen, csak nem tanultam)

A kedves tanarom nem tudta, hogy anyam manias depresszios, es kvazi en nevelem ot, a noverem a pszichiatrian fekszik, es nemhogy szobam, agyam se volt, volt idoszak amikor a konyhaban kellett aludnom a foldon. (arrol nem beszelve, hogy se gaz, se villany nem volt)

Azota egyetemre jarok, es evfolyamelso vagyok, vagy ha az nem, az elso 5-ben mindig van helyem. (3 kemia vizsgam lett eddig kituno)

Ezt azert irtam le, hogy lasd, az eloitelettel finoman kell banni. Persze vannak kivetelek, de 16 ev alatt majdnem mindig a csaladi korulmeny all a nem tanulas hattereben.

A kerdesedre a valaszom, nem nezem hulyenek oket, inkabb megprobalok segiteni-ha hagyja.

2013. júl. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem abból fogok következtetéseket levonni, hogy bukott- e. Ha már beszélgettünk csak akkor mondanám rá, hogy hülye. Nem lehet csak úgy ítélkezni, mert lehet hogy családi okok vannak a hátterében, vagy valamilyen betegség. Viszont ha az illető mindenre tesz és röhögve veszi tudomásul, hogy meghúzták az gáz.
2013. júl. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Nem baj, attól még lehetsz okos !
2013. júl. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem én buktam, én csak különbözeti vizsgát teszek augusztus végén (felvettem egy másik faktot), és egyik évfolyamtársam poénkodott, hogy együtt pótvizsgázunk.

Csak a véleményekre vagyok kíváncsi. Tényleg más az, ha valakinek van 1000 gondja a tanulás mellett, mint ha sz..na bele nagy ívben az egészbe. Nem tartom magam előítéletesnek:)

2013. júl. 29. 14:47
 10/16 anonim válasza:
100%

Próbálom röviden összefoglalni :)

Az, hogy bukott-e az nem érdekel, az viszont igen, hogy milyen ember.

Egyik legjobb barátnőm végig bukdácsolta a gimit, mégis imádom, mert annyira rendes, kedves csaj. Csak ő zenét akart tanulni, ezért ezt leszarta, hiába van esze. Soha nem néztem rá máshogy a tanulmányi eredményei miatt.

Viszont van olyan ismerősöm, aki eszméletlenül buta, bukott is, ehhez képest meg elvan szállva magától mint a győzelmi zászló. Na őt nem bírom és neki szóltam is már be a bukásával kapcsolatban.

2013. júl. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!