Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van olyan osztálytársad, akit...

Van olyan osztálytársad, akit nem nagyon szeretsz? Mik azok a külső és belső tulajdonságok, ami miatt nem nézel rá jó szemmel?

Figyelt kérdés

2013. aug. 3. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Külső: Annyira beparfümözi és agyonsminkeli magát amennyire csak lehet.

Belső:Azért hisztizik mert nem vesznek meg a szülei egy karkötőt...

13/L

2013. aug. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Belsőleg: Mindenkit (még a legjobb barátját is) kibeszél, a többieket lenézi, próbál több embert is kitúrni, kiközösíteni, össze-vissza hazudozik, keveri a szart... Egy tipikus hüly_e pics_a.
2013. aug. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jobbnak képzeli magát másoknál, nagyon hangosan vihorászik, hogy felhívja magára a figyelmet :/
2013. aug. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Elég sokat hazudik szóval nálam már ez kihúzza a gyufát. Személyiségzavara van, néha nem veszi észre önmagát. Titkot nem tud tartani, ez elég gáz.. Összesen 2 barátja van, az egyik miatt szerintem a gazdag anyagi körülmények miatt barátkozik. Mindenkinek csak negatív véleménye van róla...
2013. aug. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
egy cigánylány,aki tipikus példája az undorító szónak. lop, hazudik, átbaasz mindenkit, keveri a szarrt és közbe mindenkinek mosolyog, aranyosan viselkedik, közbe ő a legnagyobb szarrk.urva az egész suliban!!:@
2013. aug. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
2.nál ott a pont.
2013. aug. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Van egy, akire nem nézek jó szemmel:


Külsőleg: nincs ilyen.

Belsőleg: féltékenykedik rám, látom az arcán az irigységet amikor én például fizikából 5-öst kapok ő meg 3-4-est! ÉS akkor piszkál kötegszik, nem hagy békén, amikor meg 1 darab négyes dolgozatot kikapok, abban a szünetben azonnal ha-ha-ha sz*r vagy béna vagy én jobb vagyok mint te, állandóan keveri a dolgokat.

2013. aug. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Okos,de nagyon nem erzi hol a hatar,azt hiszi o a vilag kozepe,probalja elhitetni velunk,hogy nem nez le,de tobb alkalommal is kiborul,es hulye allatoknak nevezte az osztaly tobbi tagjat :D
2013. aug. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egy gerinctelen alak, én voltam a legjobb barátja, de elég volt, mert mindig kibeszélt, mindig elkérte a házimat meg a dogáimról lesett, ennek ellenére olyan bunkó volt, hogy folyton csapkodott, ütögetett, meg szavakkal is sértett, rohadt gazdagok, de erre engem nevez gazdag sza*nak, pedig én nem vagyok az, irigy a jegyeimre, szinte ugyanaz a szitu, mint az egyik válaszolónál, hogy hisztizik, ha jobb jegyem van, de ha még egy ponttal is megelőz, akkor én egy hülye sz** vagyok, viszont folyamatosan rólam lesett, ja, ha visszavágtam arra, hogy csapkod meg sérteget, de beköpött mindig, és tagadta, hogy ő kezdte... Nagyon elegem van belőle...
2013. aug. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!