Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy védjem meg magam az...

Hogy védjem meg magam az osztálytársaim cikizésétől majd?

Figyelt kérdés

Kezdem röviden: Felmentettek matek tantárgy alól. Magyarul be kell járnom órákra, de nem kell dolgozatokat írnom, meg alapból írnom se. 19 évesen mentünk el vizsgálatra, illetve a szüleim gyanakodtak már rá régebben is, hogy valami gond van velem. Mindig rossz voltam matekból, annak ellenére hogy tucatnyi külön tanárhoz jártam már. A legdrágábbtól a legolcsóbbig egy se tudta belém verni a matekot...Rengeteg pénzt költöttünk feleslegesen.Most 20 évesen, mindjárt itt a suli, és nem tudom osztálytársak hogy fognak piszkálni ezzel...nem tudom, hogy vághatnék majd nekik vissza, ha kérdezik, hogy miért mentettek fel pont most? Vagy miért nem gyerekkoromban mentettek fel? :S

Ezekre mit vágjak vissza?


2013. aug. 5. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
milyen suliba jársz?amúgy 20 évesen ha a korodbeliekkel jársz suliba,nem hiszem, hogy ők piszkálni fognak.
2013. aug. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én 14 éves koromtól voltam felmentve matek alól se dolgozat se szóbeli nem volt sose, már általánosban megértették elfogadták hogy ez van. Senki nem piszkált érte, később se

Tavaly végeztem el a sulit is

21/F

2013. aug. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én idegen nyelvből voltam felmentve és ezt mindenki tudomásul vette. Órákra be kellett járnom de semmit nem kellett csinálnom, persze a tanár megkért hogy azért jegyzeteljek meg tanuljak meg valamit, de nem volt számonkérés. Amikor utolsó évbe érettségire készültünk vagy is készültek akkor én külön odaültem egy üres padhoz és ameddig ők a tételeket csinálták meg gyakorló feladatokat írtak meg hallott beszédből volt valami feladat addig én hátul neteztem a laptopommal meg filmet néztem, tanár engedte, nem szólt érte. Osztálytársak sem piszkáltak emiatt mert tudták jól hogy velem ez van.
2013. aug. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem ebbe semmi cikizni való nincs, én osztályomba is jár pár disz-es. egyébként jól tetted hogy most mentetted fel magad, legalább nem az utolsó pillanatba
2013. aug. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hogy lehet valaki idegen nyelvből felmentve?

Már ilyen is van???

2013. aug. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
persze, elmész oda ahol lehet kérni ilyen felmentéseket, elvégzel egy tesztet, meg viszel be dolgozatokat, és ha úgy látják akkor felmentenek
2013. aug. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezt értem, de mi az alapja?

Nem tud szavakat megjegyezni? Nem tud felfogni nyelvtani összefüggéseket?

Van külön ilyen betegség, hogy "diszidegennyelvia"?

2013. aug. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nagyon nehezen tanulja meg, vagy épp keveri a betűket olvasás közbe,szavakat mond rosszul, bár ilyenkor felmérik azt is hogy magyarba van e ilyen problémája
2013. aug. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kell visszavágni, mosolyogj az olyanok arcába akik utánlják a matekot és mondd azt, de szar lehet öcsi, hogy neked ezt még tanulnod kell... Ennyi. Le is rendezted.
2013. aug. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy hja, kérem, úrnak születni kell!
2013. aug. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!