Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztálytársaim cikiznek...

Az osztálytársaim cikiznek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Barna bőrű vagyok..és ezt nem nézik jó szemmel..de nem csinálnék semmi olyant de egyből beazonosítanak..h nézd jön a cigány meg stb...néha már tettem hogy beteg vagyok h ne kelljen elviselnem a cikizést meg a csesztetést...:( Mit tegyek?:((
2013. máj. 25. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Bunkó parasztok ha ezért cikiznek, normális kisebbségit nem szabad kirekeszteni csak a renitens egyéneket. Írhatnál kort és akkor lehet jobb választ tudnék adni. De én szólnék a szüleimnek hogy beszéljenek az illetők szüleivel. Ha fiatalok vagytok ( <14) akkor ez járható út.
2013. máj. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
13/L
2013. máj. 25. 22:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnállak, ez a helyzet még egy felnőttnek is nehéz lenne.

Két dolgot ajánlok: vagy-vagy.

Első: tudom, nehéz,de úgy csinálni, mintha meg sem hallanád. Ha látják,hogy közömbös vagy, nem törődsz velük, előbb-utóbb abbahagyják, mert már nem is olyan jó móka, ha téged ez nem zavar.Hangsúlyozom, ez az elegánsabb megoldás.

Második: halálnyugodtan, de inkább derűsen szólj be te is a beszólónak,mondjuk valami ilyesmit,ha lecigányoz: Még mindig jobban jártam,mint te. Ilyen bunkó akkor sem lennék, ha napi több órát edzenék rá. Vagy valami hasonlót. A lényeg, hogy ne mondj trágárságot, és ne bonyolódj vitába. Miután helyretetted,elegánsan-még mindig derűsen-hagyd el a terepet!

Sok sikert, remélem,megoldódik a helyzet!

2013. máj. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne vedd számba őket,

én mindig szerettem volna barna bőrű lenni,az én osztálytársaim állandóan avval idegesítenek,hogy nagyon fehér a bőröm,sokszor annyira elkeserít,hogy inkább otthon maradok. Tényleg nagyon fehér a bőröm,annyira mint a fal,de nem tehetek róla,akármennyit is lennék a napon csak megégek :(

Sokszor azt szeretném,hogy legyek cigány vagy néger,akármi csak barna legye a bőröm :(

2013. máj. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is kreol a bőröm, bár rám csak irigykedni szoktak, főleg nyáron...szóval a te oszt.társaid nagyon bunkók, inkább csak sz@ard le őket, és mondd nekik, hogy majd (ha meg jön az eszük)irigyelni fognak, meg ők is szeretnének majd olyan barnák lenni, mint te... ;)) 13L
2013. máj. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
köszönd azoknak a romáknak akik okot adtak rá hogy utálják őket
2013. aug. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!