Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi a teendő ha az osztálytársa...

Mi a teendő ha az osztálytársaim bekattantak?

Figyelt kérdés
Jár az osztályomba kettő lány, és egyszerűen mindenben lemásolnak rólam. Kifogytam a visszavágásokból. Tudom, hogy azért csinálják, mert irigyek de annyira idegesítőek tudnak lenni a Pl. matekórán valamit rosszul csinálok akk azonnal elkezdenek röhögni, és mondanak valami sértőt visszavágok de úgy tesznek mintha nem hallanák. Amikor csak tudnak bosszantanak, és már marhára idegesít, hogy bármit csinálok röhögnek. Furulyázni járok és ezt már elhatároztam kiskoromban is. Amikor hangszert választott akkor "véletlenül" pont a furulyát választotta az egyik csaj. Ez még nem minden. Pár hete elkezdtem hastáncolni. Valahonnan megtudta és két nap múlva bejelenti, hogy ő is hastáncol. Már három éve utáljuk egymást és ez már más mint egy kis veszekedés. A két lány külön-külön már nem mer piszkálni. Az osztálytársaimnak is feltűnt már ez az egész. 12/L

2012. nov. 21. 20:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok!
2012. nov. 22. 11:14
 2/6 anonim válasza:
Osztályfőnökhöz fordultál már? Neki kötelessége tudni kezelni a csoporton belüli problémákat.
2012. dec. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezerszer. Csak itt engem tart a rosszgyereknek ezér nem foglalkozik vele.
2012. dec. 19. 20:08
 4/6 anonim válasza:
Hmmm...rólad viszont még nem esett szó. Olyan nincs, hogy valakit minden ok nélkül ilyen bánásmódban részesítenek. Mi volt az előzmény? Az osztályfőnököd mit mond rólad?
2012. dec. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az előzmény: igazából félreértésből lett. Az anyja értett félre valamit és erőszakosan rámszólt. Erre elsírtam magam. Azt hitte hogy én most haragszom rá és hogy ő nem csinált semmit csak én vagyok sértődős. Elmondta a lányának hogy én milyen sértődős vagyok. Ezért a barátnője a másik lány is megutált. Az ofő új úgyhogy nagyon sokat még nem tud rólam.
2012. dec. 20. 18:56
 6/6 anonim válasza:
Akkor világosítsd fel az osztályfőnököd. Pláne, ha új, nem vonhat le ok nélkül egy negatív véleményt. Mondd el neki őszintén, vádaskodás nélkül a te véleményed, és hogy mennyire rosszul esnek a történtek neked. Kérdd meg, hogy segítsen kezelni a konfliktust, mert neked nem megy!
2012. dec. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!