Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A régi/mostani osztálytársaim...

A régi/mostani osztálytársaim miért nem állnak velem szóba?

Figyelt kérdés

1 évet kihagytam, ők pedig maradtak a 2. évben, nem sikerült végig csinálniuk a sulit. Így újra osztálytársak leszünk.

Többször írtam nekik, mert régebben nagyon jóban voltunk, találkozgattunk, jókat beszélgettünk... de már 2-3 hónapja egyikőjük sem reagál.

2 hetente írok nekik, hogy vannak... de nem válaszolnak.

Szeretnék újra jóban lenni velük, de eddig csak közömbösséget kaptam.


Illetve a többiek új arcok lesznek, ezért is lett volna jó, hogyha sikerül előtte újra kicsit összeszokni...


Nem szeretnék ismét magányos farkas lenni, mint a többi iskolában (általános, középiskola)...


2013. aug. 10. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amiért 1 évet nem voltál velük,ők eltávolodtak.

Amikor külön váltak útjaitok akkor is beszélgetettek? vagy csak ahogy kiderült,hogy újra osztálytársak lesztek?


Amúgy az emberek életében jönnek mennek az emberek.Ritka amikor egy társaság együtt is marad.A sulis társaságok legtöbbje azért van együtt,mert együtt "kell" lenniük a suli miatt,hogy elteljen az idő.


Gimiben nálam is jöttek mentek a barátok,a legjobbnak hit bnőm akivel együtt lógtam a suliba 2 évig, elment a suliból azóta még facen se beszélgettem vele,úgy megszakadt a kapcsolat mintha nem is ismernénk egymást :(

Sok ilyen emberrel áldott meg a sors,mindig azt hittem ,hogy megtaláltam az ideális barátokat aztán eltűntek mint a kámfor.


Maradt egy gimis(most érettségiztünk) társaság 5-6-an vagyunk együtt, voltunk 5 napig nyaralni is,meg buliztunk,lehet mi együtt maradunk,de ki tudja meddig,mindenki egyetemre ment egyik lány 300 km-rel arébb.


Tuti ha sokáig nem találokozok egyik barátommal sem a társaságból akkor utána már nem leszünk ugyan olyan jóba mint most vagyunk.


Mindenki új helyre megy,új emberek, új társaság lehet jobb is mint a gimis.Aztán mindenki azzal marad,mert velül szorosabb a viszonya.

Mi megígértük,hogy havonta legalább 1x összejövünk egy estére elmegyünk bulizunk beszélgetünk.De,hogy ebből mi lesz nem tudni.


Ha egy társasággal nem tartottad kellően a kapcsolatot utána már elég nehéz lesz úgy megcsinálni mint régen..

2013. aug. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a részletes leírást, örülök, hogy megosztottad velem.

Én kerestem őket, sőt megígérték nekem, hogy ők is írnak... de egy idő után már nem akartak beszélni sem velem.

Az egyik lány nagyon jó barátságban van egy olyannal, aki hallomásból is, de ismer engem. A volt Párom exe. Mindenfélét összehordott rólam az exem, és ezt elmondta az ő exének, aki tovább adta a mostani osztálytára(i)mnak...

remélem, érthető.

Én mindig az a típus voltam, akit könnyen mindenféle hülyeségbe belekevertek és abból kimenteni magam sosem tudtam, mert gyenge voltam hozzá és hagytam, hogy tovább beszéljék a történetet, tovább bonyolítsák és aztán ujjal mutogassanak.

Nekem ilyen történeteim vannak a középiskolából, na meg általánosból is..

2013. aug. 10. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!