Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ilyen körülmények között ki...

Ilyen körülmények között ki lehet bírni még két évet a középiskolában?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy egy haverom sincs, meg senki akivel tudjak beszélgetni, vagy akit érdekelnék egyáltalán. Totál elfordulnak tőlem, hiába is megyek oda akárkihez, beszélgetni nem tudok velük, mert szóban és facen is kapok jobb esetben 1-2 szavas rövid választ tőlük aztán ennyi.

Képtelenség számomra összehaverkodni velük, nem tudom miért fordulnak el tőlem ennyire. Nem tettem semmit ellenük, lehet nem vagyok túl menő meg beszédes, de ha valaki rendes azzal el tudok beszélgetni. Az arcom se valami szép, de haverkodásnál szerintem ez nem is fontos. A másik meg hogy a legtöbben köszönni se képesek nekem reggel, pedig ismernek, mivel egy évfolyamba járok velük.

Ilyen totál magányosan, kiközösítve, úgy hogy kitudja miket beszélnek rólam a hátam mögött, ki lehet bírni még két évet?

(Iskolaváltásra nincs lehetőség, maximum ha elköltözök a környékről, de az se megoldható, mert az anyámék tökéletesen érzik itt magukat)


2013. aug. 12. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
én is hasonló helyzetben vagyok, tőlem is elfordultak hirtelen... de hát, ha ilyen bunkók, az nem a te bajod. :) eleinte engem is nagyon zavart, hogy csak ültem a szünetekben mint egy darab fa, de aztán láttam, hogy senkit nem érdeklek és lekötöttem magamat.... vigyél olvasni valót, keresztrejtvényt, játssz a telódon, olvass képregényt, rajzolgass... kösd le magad.
2013. aug. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te megtetted amit tudtál beszélgetni haverkodni próbáltál.Ha meg annyira fafejek hogy nem képesek veled barátkozni hát az a legrosszabb ,főleg ha úgy érzed még néhány évet ki kell bírnod így.Mikor én is középsuliba mentem azt hittem hogy nem lesznek barátaim mert hát én sem vagyok valami beszédes.De ahogy így jobban megismerte magát az osztály mindenki megtalálta a maga csoportját még én is szerencsére voltak olyanok is mint én .
2013. aug. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én esetem abban különbözik, hogy a szemebe mindenki teszi a szépet és jót.. Amikor meg elmennek valahova (strand, mozi, buli), engem senki sem hív.. Nagyon sz*r érzés..:S Elárulok nekik egy titkot, erre már másnap visszahallom másoktól.. Ezért már inkább nem is kezdek bele a mondandómba gyakran, mert úgyis tudom, hogy ha már nincs más témájuk, akkor az én életemet kell kipofázzák.. Remélem azért még találni fogok egyszer egy igaz barátot..(és higgyétek el, hogy azt hittem még egy éve, hogy a mostani osztálytársaim a barátaim..)

A másik dolog meg az, hogy a lakóhelyemen meg nem is nagyon tudok kivel barátkozni, mert olyan helyen lakok, ahol vagy idős emberek laknak, vagy fiatal párok akik nemrég vállaltak gyereket..

De valahogy csak kibírom majd ezt a pár gimis évet. Legalább jobban tudok koncentrálni a tanulásra, és elérhetem a céljaimat.

2013. aug. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ahogy leírtad én is ugy kezdtem az iskolát. Az első fél év nagyon rossz volt. Első válaszolónak nincs igaza. Ne próbálj befordulni. Inkább próbálj keresni olyan embereket amelyekkel egy az érdelődési körötök , az osztályban, évfolyamban vagy akár iskolában. Én is így tettem. Nem azt mondom , hogy künnyű lesz de próbáld meg.
2013. aug. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha ilyen bunkók nem kell velük foglalkozni.:)

Kibírod azt a két évet és utána úgysem találkozol velük többet. Addig is éld a saját életed és sz*rd le,hogy mit gondolnak rólad.:)

Tudod,mindenki magából indul ki.;)

2013. aug. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Roppant egyszerű én személy szerint az elejétől kezdve le...stam mindenki fejét elvégre tanulni mentem nem bájcsevegni semmi kö...g gyerekkel.
2013. aug. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!