Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek mit tegyek most...

Szerintetek mit tegyek most megyek 7. -be egy gimnáziumban és nem ismerek senkit?

Figyelt kérdés
csak 1 embert akia barátnőm. ő megy gólyatáborba de én nem tudok menni ezért én majd nem ismerek senkit. Félek attól hogy megbarátkozik egy másik személlyel akit jobban szeret majd. Meg attól is félek hogy majd nem találok barátokat
2013. aug. 13. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit kéne tenni? Fogod magad és bejársz a suliba.
2013. aug. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat várok..
2013. aug. 13. 17:35
 3/10 anonim ***** válasza:

Nyugi,túl lehet élni.:) Jobb,hogy nem is mész a gólyatáborba,mert elmondhatatlanul sz*r volt...Így visszaemlékezve nem is szövődtek nagy barátságok ott.

Egy tizenegyedikes lány.:)

2013. aug. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi probléma.

Persze én mondom, aki szintén úgy megy gimnáziumba mint te. :) Kicsit izgulok, de szerintem azért ott lesz a maradék 6 év. :D Az elég lesz ismerkedésre, s akkor rád lehet hogy jobban lesznek kíváncsiak, mert veled még nem találkoztak. Melyik gimibe mész? :)

2013. aug. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D én vörösvárra megyek a Friedrich Schiller Gimibe te?
2013. aug. 13. 20:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Veres Pálné Gimnázium. ^^
2013. aug. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amúgy a négyes-hatos én vagyok. xD Bocsi, elfelejtem mindig ezt jelezni, amikor kellene. :)
2013. aug. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de félek és mi van akkor ha nem kedvelnek majd?
2013. aug. 13. 20:22
 9/10 anonim ***** válasza:
De mi az, hogy nem kedvelnek? Ez a viselkedéseden fog múlni! Meg csak rajtad áll. Én mikor hatosztályosba mentem olyan voltam mint a kisgömböc a meséből, úgy is lettek barátaim. Aztán amikor meg már "megemberesedtem" kilenc-tizedik fele, akkor lett egy váltás, de nem az alakváltozás miatt :D Egyszerűen csak változnak az emberek és kész. De a barátaim maradtak a többiek is. Szóval easy van! Légy nyitott, tapasztald ki kivel éreznéd jól magad, és ahhoz menj majd oda beszélgetni. Ennyi. Amúgy én se mentem anno gólyatáborba mégis lettek barátaim :D
2013. aug. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek igazatok van mondjuk az osztályban lesz egy ismerősöm aki a legjobb barátom úgy-hogy mindig lesz kire számítanom:)
2013. aug. 14. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!