Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha új embereket ismerek meg...

Ha új embereket ismerek meg mindig visszahúzódó vagyok először. Hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés
A hétvégén a barátom egyik haverjánál lesz egy házibuli és a barátom elhívott engem is. Az a baj, hogy még nem ismerem a haverjait és elég sokan lesznek ott, lányok is és nem akarok unalmasnak tűnni, de az elején valahogy nem merek sokat beszélni. Persze fogunk inni is, amitől feloldódok, viszont azt sem akarom, hogy az első benyomásuk az legyen rólam hogy részeg vagyok vagy hogy sokat iszok és összevissza vihogok. Nagyon tartok ettől az egésztől, nem akarok egész este a barátomon lógni, de félek barátkozni. Mit csináljak hogy hamarabb meg tudjak nyílni?
2013. júl. 22. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyakorold többet.
2013. júl. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez szerintem nem olyan dolog amit lehet gyakorolni..
2013. júl. 22. 21:07
 3/3 anonim válasza:
Próbálj lazulni, fogd fel úgy hogy semmit se veszíthetsz; és igen, lehet gyakorolni, abban az értelemben hogy ha nem kerülöd ezeket a szitukat akkor egy idő után egyre könnyebben fogod kezelni, szóval mindenképpen menj el :)
2013. júl. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!