Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Megyek gólyatáborba, senkit...

Megyek gólyatáborba, senkit sem ismerek. Hogyan barátkozzak velük, úgy, mintha már régi ismerősök lennénk, vagy maradjak inkább visszahúzódóbb, érdeklődően csendes?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen ismerkedem, ha lehet nem is szólok senkihez. Az általánosban volt egy-két ember, akivel nagyon jóban voltam, de nem szeretném, hogy gimnáziumban is így legyen, szeretnék egy kicsit szociálisabb lenni. (Azok, akikkel általánosban nagyon jóban voltam, most a nyári szünetben le se sz*rnak...) Szóval, beszéljek úgy velük, mintha már barátok lennénk, vagy inkább... Nem is tudom, húzódjak vissza? Egyáltalán hogy szokás "barátkozni"?

Segítséget előre köszönöm! :)



2013. júl. 28. 16:21
 1/3 anonim válasza:
100%
Ez csak úgy jön, tudom ezzel nem mondok sokat, legyél nyitott!!, ez nagyon fontos, kérdezősködj, hogy hova jártak, mit csinálnak szabad idejükbe, vedd lazán!! Tudom nem könnyű de ők is ugyanolyan "zavarban" lesznek, mint te. Ha látják, hogy barátságos vagy akkor, majd ők mennek végén oda hozzád. Sok Sikert!:)
2013. júl. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dettó én is most leszek gólya. Kissé én is meg vagyok ijedve a gólyatábortól,meg amúgy az új közösségtől. Nekem sem volt sok barátom általánosban.. De én hiszem, hogy nem velem volt a baj, egyszerűen csak sz^r osztályom volt. Azt szokták mondani, hogy légy nyitott, és légy önmagad! Sok sikert! Hidd el,túléljük:P
2013. aug. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is most megyek gólyatáborba és Én is be vagyok sz**va :( De remélem, hogy jó buli lesz,és éjszaka is kint leszünk :D
2013. aug. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!