Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan dolgozzam fel, hogy...

Hogyan dolgozzam fel, hogy néhány osztálytársam elmegy?

Figyelt kérdés

Hi.


Kezdődik lassan az új tanév, és szépen lassan értesültem róla, hogy néhány osztálytársam másik iskolába megy. Kicsit furcsának érzem, mert már sok ideje minden tanév ugyan olyan volt, megszokott volt. Nem voltunk olyan túl jóban egyébként, de azért hiányozni fognak, az biztos. Mellesleg a sulink elég gáz kezd lenni, én is szívesen elmentem volna innen. Hogyan dolgozzam fel? Talán jövőre én is elmegyek innen, de messze van.. Nagyon elegem van a tanárok egy részéből, már kiráz a hideg ha a következő tanévre gondolok..


2013. aug. 16. 01:32
 1/5 anonim válasza:
100%
Tartsd velük a kapcsolatot, sajnos mást nem nagyon tehetsz.
2013. aug. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát figyelj.. tartsd észben és vésd jól a szívedbe is bele,hogy az életben vannak emberek,akik lost-ot játszanak..megjelennek az életünkben,majd eltűnnek.De lehet,hogy csak kis időre tűnnek el,tudsz velük találkozni,beszélgetni ugyanúgy,csak iskolán kívül már.Más lesz minden,átrendeződik a "hierarchia"-mert gondolom nálatok is vannak klikkek,meg menőbbek,kevésbé menőbbek..stb.Ha pedig ez nincs,akkor semmi gond nem lesz,csak pár ember hiányozni fog.De majd betölti más a szerepüket,ha netán mégsem így lesz.akkor pedig lépj valahogy túl a dolgon!
2013. aug. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pontosan ahogy az előző írja... az életedben még jönnek mennek emberek.... Pl. munkahelyen is. A régiekkel, akikkel rendszeresen jártunk ebédelni, azok ki tudja hol vannak...


Aki fontos, az úgyis megmarad az életedben, nekem van még egy általános iskolai barátnőm, így kb 30 éve ismerjük egymást.

2013. aug. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A fiúk egy csoportban vannak. A lányokból most maradtak a divatosak, ám rémes tanulók. Nem tudom mi lesz, gondolom tele leszünk előítéletekkel a tanárok szemében. Eddig ők rengeteget versenyeztek, meg ilyenek. Szóval félek, hogy az eszetlenek miatt szívni fog az egész osztály. De megnyugtat, ha továbbra is folyni fog a tanári "korrupció" akkor nyugodt szívvel válthatok iskolát. Legalább talán megtudom, hogy ott mi a követelmény :)


Köszönöm a segítséget!

2013. aug. 16. 02:01
 5/5 anonim ***** válasza:
22%
nem haltak meg nemtudom mit aggódsz
2013. aug. 16. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!