Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit jelent a V nyakú póló,...

Mit jelent a V nyakú póló, vagy miért nevet rajtam néhány osztálytársam ha abba jövök be?

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent semmit, biztos nincs melled.
2012. okt. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
mit jelent..a nevében benne van..a mellkasodnál 1 "V" betűben van a nyaka...
2012. okt. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott: fiú v lány vagy? mekkora V kivágás van azon a pólón, kicsike, vagy csöcskidobós, hasig kivágott?
2012. okt. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem fiú a kérdező, a lányoknál teljesen megszokott a V kivágású felső. A fiúknál most kezd burjánzani ez a divat, hogy mell alattig vágott izombólóban járkálnak, szerintem nagyon b*zis viselet, hiába szép felsőteste van sok fiúnak, aki felveszi, akkor is undorítóan néznek ki ilyen pólóban. Az meg még viccesebb, ha valaki semmit nem sportol, egy kidolgozott izma sincs, és arra veszi fel. Azt hiszik, hogy a pólótól majd úgy néznek ki, mintha gyúrnának. Lehet, hogy te is ezek közül tartozol valamelyik csoportba, ezért röhögnek rajtad. Jogosan...
2012. okt. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiú vagy azért, mert buzzis, ha lány akkor meg valszeg nincsenek melleid.
2013. jan. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!