Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy helyes srác a suliban....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy helyes srác a suliban. Péntek délutánonként bentmarad a suliba ( nem miatta de én is, így figyeltem föl rá), meg még néhány osztálytársam (mi nem vagyunk azok). Az gáz ha néhány barátnőmmel odamegyünk és megkérdezzük beállhatunk-e játszani?

Figyelt kérdés

Multkor nagyon gyáva voltam és hiába győzködtek barátnőim nem mertem. Aztán megkérdeztèk a hátam mögött. Csak akkor épp nem fociztak és erre az a vàlasz jött, hogy most nem épp nem játszanak. Barátnőm erre hogy és mást? Jött a válasz: hát lehetne csak az fáj (kipi*zás).

Szerintetek miért mondott ilyeneket?

Le akart rázni?

Miért hiszik azt a fiúk h porcelánból vagyunk, és mind nyafogunk ha "bibis "lesz a lábunk?


2013. máj. 12. 01:27
 1/8 anonim ***** válasza:
A helyes srácok sokszor bunkók. Én a helyedben mellőzném már ennyi után is. Amúgy nem gáz ha megkérdezed. ;)
2013. máj. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ugyanakkor az osztálytársai szerint meg kedves és egyáltalán nem bunkó
2013. máj. 12. 01:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Hé kis csaj! jegyezd meg a foci, s a csajok közt mindig

nagy a dilemma.

2013. máj. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a fiúk szeretik külön választani a csajokat és a haverokat. ezért nem akarta, hogy be állj. vagy lehet, hogy tetszel neki, és nem akarta, hogy megsérülj. bár erre nem sok esélyt látok. viszpnt szerintem ne így közeledetek. inkább máskor beszélj vele.
2013. máj. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. máj. 12. 09:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatod alapján tudd meg, hogy bunkó-e.
2013. máj. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ment a zöld pacsi, köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 13. 00:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszi, és szívesen bármikor! ;)
2013. máj. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!