Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan kell viselkedni egy...

Hogyan kell viselkedni egy iskolai közösségben, osztályban, hogy ne közösítsék ki, ne utálják meg az embert?

Figyelt kérdés
Milyen dolgoktól utálhatják meg?
2013. aug. 17. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
ne akarj nekik megfelelni mert úgy nem érsz el semmit csak azt hogy kihasználnak.. légy önmagad és ne foglalkoz másokkal akik nem szeretik azt aki vagy! :)
2013. aug. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem úgy utáltak meg, hogy nem igazán beszéltem velük, nem mosolyogtam, nem közeledtem senki felé 9.-ben. Sajnos így már az elején szar benyomást keltettem, és most ezen nehezen tudok változtatni. Most leszek 11.-es, és így 10. végére kezdett javulni a helyzet. Mostmár hangosan, mosolyogva köszönök nekik, és a legtöbben nagyon aranyosak. Igaz, még barátaim nincsenek, nem szimpatikusak annyira, de jófejek velem, és elvagyok köztük már én is. :) Azt hiszem elfogadták, hogy én ilyen kis csendes, visszahúzódó vagyok. Tök jó érzés amúgy, hogy elfogadnak. :D A régi osztályomban soha nem volt ilyen érzésem..
2013. aug. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos azt kell mondanom, hogy már akkor van baj, ha nem közösítenek ki valakit. Ez így kicsit meredek, de nagyjából ez az igazság. Itt tart a világ.

Akkor fogadnak be valakit leginkább, ha önimádat jellemzi. Még nem láttam olyat, hogy tisztelettudó, kedves és alázatos személyt széleskörben elfogadtak volna.

2013. aug. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát igen. A középiskolák sajnos tele vannak önimádó díszbu..ikkal, akiknek az számít, hogy legyenek valakik anélkül, hogy tennének valamit. Az én gimimben is ez volt, bár nem közösítettek ki, mindenben részt vettem, de nem tetszett ez a hozzáállás. Ha normális egyetemre mész, akkor szerintem jó társaságod lesz. Az egyetemeken azért normálisabb emberek jönnek össze, akiknek sokkal fontosabb a valódi személyiség. Persze szakja válogatja.
2013. szept. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!