Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mutatkozzunk be egy új...

Hogyan mutatkozzunk be egy új osztályban a lányoknak?

Figyelt kérdés

#lány #iskola #mutatkozzunk
2013. júl. 13. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szevasz a Józsi vagyok, de hívhatsz Kicsijani-nak is. (Itt kezet nyújtasz, majd mikor reagálna elfutsz)
2013. júl. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hat szerintem (ha lesz) akkor a golya taborba mennyetek oda a lanyokhoz es csak igy siman" sziasztok en x vagyok o meg y titeket hogy hivnak?" vagy ha nem lesz akkor majd a suli elso napjan csinaljatok meg ezt:)
2013. júl. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Feltételezem, hogy fiú tette fel a kérdést, ha lány akkor bocsi. Lehet úgy is, hogy szimplán bemutatkozol, mint a többi, és simán elfelejtik a neved :) Vagy esetleg annyira izgulsz, hogy emlékezetessé teszed (Fffff...fffi-fifi figyelj, é....ééé..é..én vvvvvü...vvvagyoka a Sssss...ss...Ffferike, szép vagyok? ) Ezeket felejtsd el. Én sokszor csinálom meg a hallgatózós módszert. Annyi a lényege, hogy bemész az osztályba, köszönsz a kollégáknak/kolléganőknek, majd olyan helyre ülsz le, ahol a környékeden lányok csiripelnek, témázgatnak. Leülsz. Célszerű féloldalasan, hogy bámészkodj, közben hátha valami érdekes dologról beszélnek, amiről neked is van véleményed. De egyelőre hallgass! Ha valami orbitálisan nagy hülyeséget mond, vagy valami nagyon csajos dolgot, (kb. 2 percenként előfordul), mosolyogj rájuk, csak kedvesen, nem mint egy vadalma. Felfigyelnek rád, (az eltelt másodpercekkel egyenes arányosságban nő annak a valószínűsége, hogy már kibeszéltek téged :D ) és akkor kíváncsiak lesznek, miért mosolyogsz. Mondhatsz valami aranyosat, de mindenképpen valami pozitív tartalmú dolgot, törekedj arra, hogy eredeti legyél, és valami vicces kerekedjen belőle. Ha sikerült őket megnevettetni, vagy olyan ügyes vagy, hogy bevonódtál a beszélgetésbe, bemutatkozhatsz. Innentől fogva már könnyen meg tudod őket szólítani, te leszel a ,,szomszéd". Jönnek a barátnők, nekik is bemutatkozhatsz. És néha témázgass velük, nem kell mindig, mindenbe belekukorékolni, csak úgy időnként. Amikor már elég jó viszonyba leszel velük, időnként rajzolj a füzetükbe a lap sarkára valami kis apró vicces dolgot, állatfigurát, stb. Benne van a pakliban, hogy elvörösödik a feje, hogy mit firkálsz a füzetébe, de én még ilyennel nem találkoztam :D Ha ez történik, egy ilyen trollface fejjel annyit mondj; ,,Problem?" A lányok szeretik az olyan fiúkat, és felfigyelnek azokra, akik kreatívak, esetleg tudnak rajzolni, szépen írni, találj ki valamit. Csinálhatod titokban is, és amikor észreveszi, sejtelmesen letagadod :D Szépen lassan megismernek @B)Legyél kedves, figyelmes, ha leesik valami szedd fel, vagy ha már lehajolt, keresztül is eshetsz rajta (gimiben fordult velem elő, hogy elejtette a sálját egy vadidegen csaj, én meg nem akartam rálépni, és a nagy sasszéval egybekötött kitérő manőverem közepette elbotlottam a lépcsőn, majd fél emeletet gurultam. Tuti siker volt. Kamasz éveim egyik csúcspontja). Úriembernek kell lenni. Kész :) Üdv!
2013. júl. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hogy kell szimplán bemutatkozni?Nagyon járatlan vok az ilyesmiben.
2013. júl. 15. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!