Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha nem mellette...

Mit csináljak ha nem mellette akarok ülni?!

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy a barátnőm folyamatosan kibeszél a hátam mögött, és egyszerűen már hülyének néz. Folyamatosan nyal, játssza az agyát.. Közölte, hogy mellettem akar ülni idén is, úgy, mint tavaly, de én nem. A másik barátnőm mellett akarok, viszont akkor ő megsértődne.. + a pasija is most szakított vele, szóval eléggé összeomlana szerintem. Mit csináljak? Hogyan lehetne vele úgy közölni, hogy ne legyen kész botrány?!
2013. aug. 19. 01:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Mond azt, hogy már megbeszélted a másik barátnőddel vagy kerek perec beszélj vele, hogy bánt téged a viselkedése.
2013. aug. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.!
2013. aug. 19. 01:13
 3/10 anonim ***** válasza:
üljetek úgy hogy pl ti ketten másik barátnőddel együtt, neki meg foglaltok elétek vagy mögétek
2013. aug. 19. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne legyél kétszínű. Ha kibeszél, te meg már utálod, akkor nem a barátnőd. Ha nem a barátnőd, akkor ne ülj mellé. Mondd meg neki, hogy más mellé ülsz, ennyi.
2013. aug. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Apam,mekkora gondok....
2013. aug. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha ő képes kibeszélni a hátad mögött, az bármi csak nem barátnő......Ezek után meg tudod jut foglalkoztatna, hogy jajj mi lesz szegénnyel ha nem ülök mellé. Én is ilyen voltam, mint te. De saját tapasztalatból írom, addig lépj amíg nem késő. Ebből csak te fogsz vesztesen kijönni.
2013. aug. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
* kit
2013. aug. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Most az egyszer ha ő kibeszél a hátad mögött, akkor mi a jó büdös fenéért érdekel téged hogy megsértődik ha nem mellé ülsz!?

Az ilyen az nem barátnő, az ilyen az csak egy kis talpnyaló akinek nincsenek barátai de te vagy olyan hülye hogy nem veszed észre hogy csak érdekbarát vagy számára, aztán ha talál nálad "menőbb" csajt akkor téged ott fog hagyni a szarba, szerintem szard le magasról hogy besértődik-e vagy sem, én nem is foglalkoznék vele akármennyire nyalizna nekem :)))

2013. aug. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mond meg neki kereken hogy nem akarsz vele ülni! és azt is elmondhatod hogy nem birod a képét...

ne ugy viselkedj ahogy ö akarja...

akkor csak rosszabb lessz!

2013. aug. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
értem.
2013. aug. 21. 02:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!