Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 190 cm és 110kg vagyok....

KingCunyka kérdése:

190 cm és 110kg vagyok. Lassan egy éve gyúrok, és most szálkásítani akarok. P90X-ből meiket csináljam? Vagy hogy egyáltalán jó az nekem? Mellette még 1héten 2-3X edzenék is (súlyzós).

Figyelt kérdés

Itt egy kép rólam,csak hogy könnyebb legyen a válasz. :D

[link]


2013. febr. 25. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:

P90X-ből.. ugyan azt az edzést, amit eddig is csináltál.


Csak most minimalizáld a szénhidrát és tejfogyasztásodat, egyenletes vércukorszinttel le fognak menni a felpakolt zsírok. Súlyzós edzést egyébként legfeljebb gyógytornával érdemes kiegészíteni, vagy harcművészeti képzéssel.. de maga a súlyzós edzés az erősítő edzésed, arra nem kell más, nem lenne sok értelme.

2013. febr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod...de az a baj hogy én még csak most kezdeném a P90X-et..és azt akartam volna tudni hogy meik való nekem? Meikbe érdemes belefognom??

[link]

2013. febr. 25. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Alap edzés mellé aerob+diéta elég.
2013. febr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jajj nehogy elhiggy ilyen csodaedzéseket. Edzés van, amit eddig is csináltál az bizonyára 90-100%-ban jó.


Ha változtatni akarsz az edzésen (ennek viszont semmi köze nincs a szálkásításra) akkor lehet fegyencedzést csinálni, mert az egy hiteles és bizonyított program, be lehet iktatni intervallum edzéseket (HIIT) hiszen ha valami akkor ez növeli meg igazán a kalóriafelhasználást, stimulálja a testet. A többi táplálkozáson múlik.


Én amennyit edzésekkel foglalkoztam, ezeknél jobbat nem láttam, okkal vagyok kételkedő az ilyen csilivili jól hangzó programokkal szemben, mint a p90x. Edzésben sincsenek csoda módszerek, próbálnak eladni jobbakat, amikor nem is léteznek. Hátha ír majd valaki mást, de én a jól bevált utakat ajánlom.

2013. febr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :D
2013. febr. 25. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!