Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symicia-át szedtem/szedek, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symicia-át szedtem/szedek, de váltani akarok valami hormonmentes fogamzásgátlóra. A pesszárium mennyire hatásos? Mennyi esély lehet mellette a terhességre?

Figyelt kérdés
A symiciától már teljesen kikészültem és depressziós vagyok tőle.Már nagyrészt tönkre is tette a kapcsolatomat,ezért váltani szeretnék,de végleg elegem lett a hormonális fogamzásgátlókból.Mennyire hatásos a pesszárium?Vagy ha nem jó,akkor kinek milyen fajta tabi jött be a symicia után?(tudom,hogy nem én választom,de érdekelne).Köszönöm.
2013. jún. 17. 09:33
 1/2 anonim ***** válasza:

A pesszárium beszerzése nem lesz könnyű mert sajnos már nem kapni magyarországon. De ha normálisan felhelyezed nincs vele probléma (persze ennek az ellenkezőkét próbálják elhitetni a nőgyógyászok sajnos)

Van viszont már egy modernebb változata is,ha érdekel olvass utána:Lea contraceptivum

Az ára húzós,de szerintem megéri.


Az nem teljesen igaz,az én fogamzásgátlómat is én választottam :) Ha még akarsz tenni egy próbálkozást fogamzásgátló tabival akkor ajánlani tudom pl a yasminelle-t,ezzel a tablettával kevesebb nőnek van problémája és ennek van a legalacsonyabb hormontartalma.

2013. jún. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :)
2013. jún. 17. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!