Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti milyen durva dolgokat...

Ti milyen durva dolgokat szoktatok csinálni suliba?

Figyelt kérdés
Mi kiszoktuk dobálni a könyveket, táskákat, füzeteket az ablakon. Ragasztót tettünk az ajtó aljára, hogy elessen a tanár. Papírral szokjuk dobálni a tanárokat. Egyik oszt. társunk neki vágta a szekrénnyek a tanárt, igaz ő lopott is meg minden... Nem szokunk lemenni órára. Elszokunk bújni szekrénybe, Wcbe. Cigizünk osztályba stb. Felére nem vagyok büszke amit csináltunk de valamik viccesek.

2013. aug. 22. 03:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Mi ittunk és cigiztünk az iskolában. Nem vagyunk rá büszkék, arra viszont igen, kedves kérdező, hogy tudunk írni!
2013. aug. 22. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%
semmit, meghúzom magam az órákon hogy, többnyire be se jártam, wc-ben cigizés nekem is megvolt amíg 2x le nem buktam és kicsapással fenyegettek...
2013. aug. 22. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%

Hát a helyesírásodon látszik, hogy nem tanulni mész az iskolába.

"szokjuk" Teszentségesatyaúristen...

Pedig szerintem jobban járnál ha inkább kicsit oda figyelnél nyelvtanon, és és nem papírral "szokjátok" dobálni a tanárt, és nem a wc-ben bujkáltok sz*r szagban (bár gondolom csak az otthoni környezetre emlékeztet ez a szag).

Lehet azt hiszed ez a menő és ettől te most hú de f***a kemény gyerek leszel, pedig ha találkoznánk én még arra se méltatnálak, hogy leköpjelek.

De csak így tovább, gondolom úgy sincs tervben, hogy bármi is legyél nagy korodban. De ne aggódj, nekünk úgy is olyan k***a sok a fizetésünk, hogy szívesen eltartjuk a hozzád hasonló kis senkiket.

2013. aug. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
82%

eleg szomoru. annak a tanarnak, akit a szekrenyhez vagtatok, vannak erzesei. Es elkepzelheto, hogy egy tehetseges diakbol nagy embert faragna. Szerintem szornyu, amit csinaltok. Mi meg sem merunk oran szolalni, bar az en iskolam orszagos hiru.

Szerintem pont az olyan iskolakat kar fenntartani, ahova te is jarsz.

A mi iskolank belvarosban van, jo gimnazium, megis egy romhalmaz.

Gondolom a tietek egy szakmunki, ahol rendes munkasembereket lehetne kepezni. Es mivel hianyszakmat tanultok, meg segelyt is kaptok, az epuletetek is szepen felujitott... szanalmas. Remelem van koztetek, aki viszi is valamire. Szanalmas. Gondolj arra, ha mondjuk leszel egy komuves, es egy gyakornokod a fejedre kenne a maltert- nemmintha nem erdemelned meg. Az az ember egyetemre jart, fizetett erte, reggel felkel, hogy tanitson (szerintem mondjuk mar csak a fizetese elteti szerencsetlent), erre mit kap?


Mi is szoktunk rosszalkodni, de minden oran ott vagyunk. Legtobbszor csak visszaszolunk az olyan tanaroknak (van perverz is, o rendszeresen kapja a beszolasokat) :)).

Szoval nem artatlankodni szeretnek, de azert ez kicsit sok nekem.

En arra buzditanalak, hogy tanulj. Hetvegen meg lehet tanulni, es milyen felemelo erzes lesz, ha te leszel ezeknek az "ertelmisegieknek" a fonoke egyszer. :))

Hajra.

2013. aug. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

*hetvegen meg lehet bulizni.../akart lenni/


Amugy 10.es vagyok.

2013. aug. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Alaque ***** válasza:
81%

Mekkora gerinctelen, suttyó kis senkiháziak vagytok ti, kérdező, az untermensch barátaiddal együtt...


#4-5, most akkor meg sem mertek szólalni, vagy beugattok a tanárnak? Nem pont ugyanaz. :)


Egyébként a "jó hírű" iskolákba járnak a legnagyképűbb, elkényeztetett, irritáló sznobok, akik egy újságot nem tudnak egyedül megvenni, de mindent jobban tudnak, és akik legalább annyira nem jók semmire, mint a kérdező és a C kategóriás sleppje. Jó, mondjuk inkább ezer elitmajmot, mint egyet ezek közül a hamisítatlan orangutánok közül.

2013. aug. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
83%

Vannak olyan tanarok, akik eleg szigoruak. Viszont van EGY tanar, aki egy kis perverz takony. Na, neki szoktunk beszolni.

Es igen, vannak a sulinkban bunko, gazdag emberek, akik iszonyat irritaloak- megis tanulnak, es felnek a tanaroktol, foglalkoztatja oket a jovojuk.

En nem vagyok gazdag...

mellesleg te biztos olyan tokeletes iskolaba jartal, ahova csupa kozepszeru gyermek jart, akik olyan elitul viselkedtek, hogy minden tanart egyenranguan tiszteltek. Hagyjuk mar... es ez nem kotekedes, de ilyen nincs.

2013. aug. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

6., speciel én is "jó hírű" iskolába járok, de nem érzem magamat elkényeztetett sznobnak, a legcsóróbb vagyok az osztályomban, de nem rekesztenek ki, egy kezemen meg tudom számolni, hány irritáló sznob iskolatársam van.

Nem hinném, hogy valakit utálni kéne csak azért, mert jobb körülmények közé született, és már megbocsáss, de az elit iskola azért elit, mert képesség szerint vesznek föl, és nem tárca szerint. (persze, azon már ne álljunk neki vitatkozni, hogy akinek a szülei lazán kiperkálták a felvételi előkészítőt, és eleve egy jobb suliba járt, könnyebb bejutni)

Kérdező, amiket ti csináltok, az meg borzalmas. Mi is dumálunk egy-egy unalmasabb óra alatt, de ennyi.

2013. aug. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
85%

Nekem abból ált a rosszalkodás hogy vissza pofáztam azoknak a diákoknak akik piszkáltak..meg néha kergetőztünk.titokban rágóztunk.

Nem hogy ilyeneket!engem már azonnal kicsaptak volna..

Mi nem a suliban csipkelődtünk..a tanárokat békén hagytuk..

Ha baromkodni akartunk a haverokkal..akkor lementük a partra..vagy térre..stb..és ott hülyültünk...nem a suliban..

2013. aug. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
89%

kérdező büszke lehetsz magadra komolyan.... nagyon "menő" lehetsz...


az oké hogy nem vagy büszke, de ezek megmaradnak a tanárok fejébe, úgy viszonyulnak hozzátok a maradék évek során..


ezek után már jó pofizás semmit se fog érni.


hidd el érdemes normálisan viselkedni tanárokkal.. végén még érettségin szívjátok meg, vagy ha szakmáztok akkor szakvizsgán

2013. aug. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!