Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti milyen durva dolgokat...

Ti milyen durva dolgokat szoktatok csinálni suliba?

Figyelt kérdés
Mi kiszoktuk dobálni a könyveket, táskákat, füzeteket az ablakon. Ragasztót tettünk az ajtó aljára, hogy elessen a tanár. Papírral szokjuk dobálni a tanárokat. Egyik oszt. társunk neki vágta a szekrénnyek a tanárt, igaz ő lopott is meg minden... Nem szokunk lemenni órára. Elszokunk bújni szekrénybe, Wcbe. Cigizünk osztályba stb. Felére nem vagyok büszke amit csináltunk de valamik viccesek.

2013. aug. 22. 03:23
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Mindenkit megnyugtatok egyikőnket se izgat az élet, hogy hol is fogunk lakni vagy hol fogunk dolgozni, mert nem érdemes élni, de mivel nem érdekel minket az élet ezért másokat szivatunk, hogy legyen benne szórakozás. Amúgy meg néhány tanító miatt kezdtük el az egészet(nem akarom a tanárokra fogni a dolgot, de ők is közre játszottak). Amikor még nem voltunk rosszak csak beszéltünk órán(sokat) az egyik tanár minden sz*rházinak, csicskának lemondott minket, a másik nem tanított sz*rt se és még ő volt felháborodva amikor mi mondtuk neki, hogy nem tanított semmit nem is tudunk semmit, hogy írhatnánk meg a dolgozatot. Másik tanító csak úgy beírt 5 1–est az egyik gyereknek, mert nem figyelt órán(az a gyerek egyébként mindig beszél, de azon az órán megse mukkan, mert provokálja őt a tanár, arra is rászólt, hogy a gyerek nyakába keresztes nyaklánc van). És még van 1–2 ilyesmi dolgot tevő tanár a suliba. Na de, hogy visszatérjek a tárgyhoz akik le írni nem tudó, menő...-tek azokon csak nevettem, mert tudok írni és nem vagyok menő csak hülye. xD
2013. aug. 22. 13:06
 12/28 anonim ***** válasza:
86%

Hat a te bajod ocsi. de az a baj, hogy a rendes gyerekek, akik szakmat tanulnanak, azokat az ilyen semmirekello nepseg vagy elcsabitja, es drogosnak 'neveli', vagy agyonuti.

A tanaroknak meg szerintem mar van abban a szuper iskolaban tapasztalata, ahova te jarsz. Biztos vagyok abban, hogy a sulitokban 96%-ban ilyenek vannak. A hozzad es barataidhoz hasonloakra en sem pazarolnam az idom.

Es a szuleid mit szolnak ehhez az egeszhez? Lehet, hogy azokat, akiknek rendes, kemenyen dolgozo szulei vannak, neezsegei az eletben - na, oket nem kellene bevonni, csakmert ti elba*zott kolkok vagytok.

Ha "erettsegi" utan nem akarsz ongyi lenni, akkor nagyon is foglalkoztasson csak a jovod.

2013. aug. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Amúgy csak felvilágosítok mindenkit, alapiskolába vagyunk, nem középbe. Remélem középbe jobb tanárok lesznek...
2013. aug. 22. 13:32
 14/28 anonim ***** válasza:
90%
Ezek után biztos nagyon jó középiskolákba fogtok kerülni... Arra meg, hogy fizikailag bántalmaztok egy tanárt, nincs mentség.
2013. aug. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
58%

#10es válaszoló vagyok..


akkor te általános iskolás vagy. remélem olyan középiskolába kerülsz ahol majd jól szétfognak osztálytársaid alázni és kedved se lesz az élethez, mert ezt érdemelnéd


ezzel ha azt hiszed hogy felnőttnek gondolod magad tévedsz. Gondolsz te rá arra ha valakit bántasz legyen az tanár, diák az neki hogy esik?


az már belese fér a fejembe hogy általános iskolásan cigiztek az osztályba. Már rég kikellet volna rúgni titeket akik ezeket csinálják.

2013. aug. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Alaque ***** válasza:

Nana, kedves #4-5! Nem azt írtam, hogy mindenki, aki valamire való iskolába jár, az csak okoskodó sznob lehet, hanem azt, hogy a legidegesítőbb elkényeztetett sznobok mind "elit" iskolába járnak. Hétvégente meg a legaljasabbul rúgnak be az összes tinifos közül. Ha már felhoztad, hogy te márpedig országos hírű iskolába jársz, gondoltam megemlítem.


Én egy "kétes hírű" vidéki középiskolába jártam, ahonnan a kétes hírnév keltői, a semmirekellők, kilencedikben kibuknak, az igazán elhivatottak pedig jó egyetemeken, főiskolákon tanulnak tovább, és országosan elismert szakemberek is kerülnek ki közülük. Ez tendencia.


Hogy a kérdésre is válaszoljak (habár a kérdezőt, arra sem méltatom, hogy neki címezzem):


Mi CO-val sütöttünk virslit, békával rodeóztunk az udvaron, tizenöten ültünk a Volvóban, hogy leteszteljük a felfüggesztést, volt, aki meghekkelte az iskola honlapját, hogy a www.f***om.hu legyen a címe, de olyanok is akadtak, akik flexszel kardoztak, amíg az egyik kis híján le nem vágta a másiknak a karját... Ahh, a régi szép idők... Mikor a folyosón található fotelokkal csúszkáltunk le a lépcsőn, és az oszlopokhoz kötöztük egymást, míg az elektrósok az egész kerületben lekapcsolták a villanypóznákat... :D A gólyák már menekültek kifele az udvarra, ha a folyosó végén megláttak közeledni minket... Sosem felejtem el! :D


Ezek többségéért persze igazgatóit és hasonló nyalánkságokat kaptunk jutalmul, de egy percig sem jutott volna eszünkbe nekimenni emiatt a tanároknak! A hülyegyerek beírást kap - ez az élet rendje. Jobb helyeken.

2013. aug. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmasan elcseszett kolkok vagytok. Altalanos iskolaban dohanyozni...igazi pazarlas vagytok. Az a gaz, hogy nektek is kivagjak a fat, ami a tankonyekhez kell, ratok is futenek telen, timiattatok is kelnek fel reggelente emberek. Es mi a hala mindezekert? Az, hogy ilyen fortelmes borzalmak vagytok...pff.
2013. aug. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Utolsó: Mi nem kérjük, hogy vágják ki a fát, maradjon a helyén tegye egészségessé a levegőt, ne keljenek fel reggelente az emberek csak miattunk. Mi nem kértük azt, hogy tanítsanak, mi nem kértük azt, hogy muszáj legyen iskolába menni, amit mi nem kérünk miért csinálják? Mi nem akartunk semmi olyat amit kaptunk mégis megkaptuk. Erről már nem mi tehetünk, hanem azok akik csinálják.
2013. aug. 22. 16:52
 19/28 anonim ***** válasza:

Ez az a kérdés amire szerintem nem is vársz választ, csak rajoskodni akarsz hogy elmondod, te meg a barátaid miket csináltatok...

Amúgy szégyellhetitek magatokat.

2013. aug. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

15-ös: Most sincs kedvem az élethez az egész osztállyal együtt, épp ezért szórakozunk valahogy, ha már máshogy nem lehet.

Nem gondolom magam felnőttnek, ki mondta ezt? Mert én nem mondtam ilyet és amikor a tanár bánt egy gyereket akkor az a gyereknek, hogy esik?

Amúgy minden suliba cigiznek az osztályba, udvaron, buszmegállóba, nem csak a mi sulinkba (na de ez nem lesz mentség) úgy, hogy követjük a divatot.

2013. aug. 22. 16:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!