Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti milyen durva dolgokat...

Ti milyen durva dolgokat szoktatok csinálni suliba?

Figyelt kérdés
Mi kiszoktuk dobálni a könyveket, táskákat, füzeteket az ablakon. Ragasztót tettünk az ajtó aljára, hogy elessen a tanár. Papírral szokjuk dobálni a tanárokat. Egyik oszt. társunk neki vágta a szekrénnyek a tanárt, igaz ő lopott is meg minden... Nem szokunk lemenni órára. Elszokunk bújni szekrénybe, Wcbe. Cigizünk osztályba stb. Felére nem vagyok büszke amit csináltunk de valamik viccesek.

2013. aug. 22. 03:23
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

19-es: De várok választ de eddig nem nagyon kaptam, nem akarok "rajoskodni" én semmivel nyugodj meg.

Jah és amúgy a tanár nem szégyellheti magát, hogy egy 5-es kis gyereket lemond mindennek? (Lásd:11-ik válasz) Ő aztán nem.

2013. aug. 22. 16:59
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megerdemeltetek.
2013. aug. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
91%
Érdekes nem? Pont azok vetik meg a sulit, akiknek a legnagyobb szükségük volna rá........
2013. aug. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
89%

"követjük a divatot"


hát ez..

remélem majd ha az öngyilkosság lesz a divat akkor azt is követitek..ugye?a divat az minden mindíg -.--..."

2013. aug. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Utolsó, nyugi követjük az öngyilkosság divatot is, a csonkítás divatot is.
2013. aug. 23. 21:17
 26/28 Alaque ***** válasza:
Nem elég hatékonyan...
2013. aug. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
63%
Van, hogy padokkal torlaszoljuk el az ajtót, hogy a tanár ne jöjjön be, vagy egyszerűen kulcsra zárjuk(van kulcsunk az osztályhoz). Omladozó nagy szótárakból épített tornyokat kellett ledobni kisebb szótárakkal. Rendszerint hazudunk, hogy volt -e házi ha a tanár tőlünk kérdezi(mondjuk ez elég ösztönös reakció), néha lógunk, vagy kijárunk cigizni pedig tilos lenne. Ivás suli közben(nem sokat, csak pár kortyot a menőség végett), vagy másnaposan, betépve bejönni órára sem semmi. Amikor az egyik tanár káromkodva ordibált az osztálytársunkkal, egy emberként ordított vissza az osztály, hasonló stílusban. Meg ilyesmik.
2013. aug. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
64%
Gimis osztály vagyunk : egyszer kiszedtük egy terem ajtaját , zsíros kenyeret ragasztottunk a plafonra és málnaszörpöt töröltünk fel a letépett függönnyel :) és még rengeteg apróság...
2013. okt. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!