Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy tudnék könnyen beilleszke...

Hogy tudnék könnyen beilleszkedni az új osztályomba?

Figyelt kérdés

szóval az van h most megyek gimibe és senki se jön velem a régi sulimból de viszont az új osztályomban már mindenki ismeri egymást így erről arról csak én nem ismerek senkit és engem nem ismernek és attól félek h kiközösítenek

h tudnék egy ilyen helyzetben könnyen barátkozni



2013. aug. 28. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát... szerintem légy minél megnyerőbb. Mivel te új leszel, kíváncsiak lesznek rád. Ugyanis az emberben meg van az ismeretlen utáni vágy, hogy megismerje. És akkor próbálj kedves, érdekfeszítő lenni stb. De nem is ez a lényeg. Ha eleve olyan vagy, aki nem rosszindulatú ember, akkor könnyebben fog menni. De ilyenkor nagyon vigyázz, hogy ne tégy semmi olyat, amivel mást megbánthatsz konkrétan. Amit te direkt teszel. Ha ezt nem teszed meg, szerintem menni fog. És ha engem kérdezel, nem kell ráizgulni a témára. Menni fog, csak légy nyitottabb például. Az segít. Érdeklődj mások felől. :)
2013. aug. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha gondolod írj privátot, megpróbálok pár tanácsot adni. :) 16/L
2013. aug. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!