Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 10. -es vagyok, szeptembertől...

10. -es vagyok, szeptembertől új iskolában kezdek. Hogyan tudnék beilleszkedni az új osztályba? Mit tegyek és mit ne, hogy ne utáltassam meg magam, illetve hogy elfogadjanak?

Figyelt kérdés

2013. jún. 25. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Ne akarj megfelelni senkinek, légy önmagad és ne félj, mert nincs mitől.
2013. jún. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Ne nézzél ki nyomoréknak. Ne legyél kövér, ronda, bőrhibás, ízléstelen öltözködésű. Felszínes világban élünk, legalább normálisnak nézz ki. Igényes öltözködés, ha lány vagy egy kis szempillaspirál, szájfény, ha fiú vagy utóbbiakat ne vedd figyelembe, de az öltözködés akkor is érvényes. Legyél kedves mindenkivel, segítőkész és próbálj mindenkivel beszélgetni, majd úgyis meglátod kik a legszimpatikusabbak, kialakulnak a barátságok. Ne merülj soha a tankönyveidbe, szünetekben keresd mások társaságát, néha mutass új dolgokat.
2013. jún. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Mi az oka annak, hogy új sulit kezdesz? Már ott "kiútáltak"? Jó lenne ezt tudni, akkor ne az légy, aki eddig. Változni kell, pozitív irányban.
2013. jún. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig gondjaim voltak a beilleszkedéssel, már jobb, de még azért most sem megy könnyen. Tehát nem vagyok egy nagy szakértő. De szerintem az a legfontosabb, hogy önmagad legyél. Úgy kell elfogadniuk téged, ahogyan vagy. Legyél a többiekkel barátságos, segítőkész is lehetsz, de az ne túlzottan, mert arra egyesek nagyon rákapnak, ne hagyd, hogy kihasználjanak. Az a lényeg, hogy add önmagad. És ne félj, nem kell félned a többiektől!
2013. jún. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Cucubogar válasza:
88%
Add önmagad és legyél normális de NE változz meg mások kedvéért (max jó irányba).
2013. jún. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 helix válasza:
100%
szerintem is az a kulcs, hogy magadat add, és ne akarj megfelelni mások elvárásainak. lehet, hogy lesz, akinek nem leszel szimpatikus, de biztos, hogy megtalálod azokat is, akikkel jól kijössz! sok sikert az új sulihoz! :-)
2013. júl. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!