Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek hogy ne közösítsene...

Mit tegyek hogy ne közösítsenek ki?

Figyelt kérdés
Nagyon félek hogy a középsuliból kifognak közösíteni mert félénk, visszahúzodó ember vagyok és könnyű "fogást" találni rajtam, és félek attól is hogy cikizni fognak és piszkálni.

2013. aug. 30. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Növessz tüskét, állj ki magadért. Az Életben sem lesz senki mellett, hogy fogja a kezed, amikor úszol a kakiban.
2013. aug. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindenképp szerez pár havert magadnak és legyen egy tartásod mert ha látják ha sehova nem tartozol és félős vagy szét fognak szívatni.


Ez 1000% és akkor 4 év kin és szenvedés vár.

Viselkedj úgy mint a kortársaid száj be a játékukba. Pl ha az van h reggelente kézfogás meg ilyen "Na mi van öcsém, Na b4zd meg, Hát ez hü..e..." szövegek mennek akkor te is így beszélj.

(Bár én 5 éve jártam középsuliba, de erősen kétlem h az illedelmes beszéd lenne a menő.)

Mert ha elkezded játszani a kis illedelmest aki nem káromkodik, abból neked lesz bajod. Mert utálják a különcöket.

És akkor rád szállnak. Mindig a csoporthoz viszonyulj ha fociznak szállj be te is. Ha utálod a focit akkor is.


Biztos h szóba fog kerülni a szex szóval mond azt h csomó szexpartnered volt és h te így és úgy csinálod. Nyugi senki nem nyomozza le. A többiek is általában csak dicsekednek a semmivel.


Ha meghívnak egy buliba amit osztálytárs rendez mindenképp fogadd el. Mert ha nem azt nem nézik majd jó szemmel.

Ja ha valaki hülyeséget mond nehogy elkezd kijavítani, hagyd rá.

Mert utálják az észt osztogatókat.


Fontos még h a véleményed mindig egyezzen legalább is a többséggel, mert ha nem, abból megint neked lehet bajod.


Kb ezeket igyekezz betartani és akkor vélhetőleg nem szállnak rád.


Ha később majd bejutsz v melyik egyetemre ott lehetsz önmagad, az egészen más világ. Ott nem közösítgetnek ki senkit. De a közép suliba alkalmazkodni kell, ez van ha túl akarod élni.


24 F

2013. aug. 31. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!