Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hétfőn már itt lesz a suli...

Hétfőn már itt lesz a suli tudnátok pár gyugtató szót szolni vagy mit javasoltok mit tegyek, hogy ne legyek ideges a sulitól?

Figyelt kérdés
Nagyon féllek a suli kezdéstől és nagyon ideges vagyok ettől aludni sem tudok mit tegyek?

2013. aug. 31. 04:20
1 2
 1/14 anonim válasza:
Hát először is miért félsz ettől olyan nagyon?:)
2013. aug. 31. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

most leszek 10.es és egyáltalán nem várom a sulit.Sőt féllek is a sulitol.Velem még alapban nagyon csunyán elbántak velem ki közösítettek a lányok ha oda mentem hozzájuk elmentek csúfoltak haza felé menet pedig rugdostak és olyanokat mondtak ,hogy no.A fiúk zsaroltak ,hogy ha nem adok nekik pézt megvernek stb... az eggyik meg is vert,rugdáltak dobáltak csúfoltak elnem feljtem haza felé menet télen az eggyik gyerek úgy megdobott jeges hóval ,hogy majdnem kidobta a szemem és vérzett az orrom.A tanárok meg annyira kivételztek ,hogy amikor oda mentem szolni elmondanni h,ogy mi történt nem csináltak semmit félve mentem suliba nem tudtam aludni sem a félelemtől.Mikor a szüleim bementek képesek voltak a tanárok azt mondanni ,hogy nem is szoltam nekik pedig ott volt 2normális ember ,aki azokban az időkben támogatott és előttük mondtam meg nekik!át mentem másik suliban minden rendbes is volt ,amíg nem jött át az a lány ,aki a másik sulimban is meg keserítette az életem és itt is mindenkit ellen fordított annyira rossz volt. és most vele fogok egy suliba járni közép suliba már most féllek ,hogy mi lesz aludni sem tudok :(

+azokkal a fiúkkal is fogok egy osztályba járni akik zsaroltak és megfélemlítettek anno.

2013. aug. 31. 05:29
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el edzeni. Fél év múlva verd szét őket mind.
2013. aug. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Válts ismét iskolát. Amúgy hord magadnál diktafont, mini kamerát. Miután megütnek mehetsz feljelenteni őket.
2013. aug. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
apu nem engedi a suli váltást :/
2013. aug. 31. 08:04
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg beszélni az igazgatóval, osztályfőnökkel. Keress olyan barátokat, akikkel együtt lehetsz a szünetekben, nem menj egyedül az utcán, ha ketten vagytok legalább, akkor szerintem már nem fognak bántani. Biztos akad a suliban egy normális. :)
2013. aug. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Szerintem beszélgess el a szüleiddel erről és próbáljátok valahogy megoldani vagy ismét új suli vagy észhez téríteni azokat akik bántottak..mert ez így nem állapot..:S
2013. aug. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

Én is 10. leszek én általános iskolába küzdttem ilyen problémákal, akik ennyre utálnak hogy beléd rugnak ott már szerintem csak az iskola váltás a megoldás.

Hála istenek középsuliba olyan társaságba kerültem ami be fogadott :)

2013. aug. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mikor megdobtak jéggel és vérzett az orrod akkor kellett volna elmenni a dokihoz, látleletet szerezni, és a rendőrségre elmenni.
2013. aug. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudtam hogy a lányok is tudnak ennyire gonoszak lenni. Általános iskolában is meg most középiskolában is minden csaj barátságos egymással, senki se piszkálja a másikat. Biztos a kisebbség.
2013. aug. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!