Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot javasoltok...

Milyen sportot javasoltok nekem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Én és a barátnőm 13 évesek vagyunk, és szeretnénk valamit közösen sportolni, rendszeresen. Én korábban kosaraztam, azért hagytam abba 3 év után mert már túl sok volt az edzés. A barátnőm eddig semmit nem sportolt. Kosár, kézi, röpi nem jöhet szóba, ezen kívül bármire nyitottak vagyunk, várjuk az ötleteket! (Milliomosok nem vagyunk!)
2013. aug. 30. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Küzdősportok, ökölvívás általában megfizethető, és viszonylag értelmes.
2013. aug. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Küzdősport? Tök jó...Karate?
2013. aug. 30. 20:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Az drága, és általában nem túl jó.. Ott a színes övek jelentik az izgalmat, de ez meg elég homosex dolog..

Az igazi karate veszélyes és jó dolog, de ilyenről nem gyakran beszélünk Magyarországon.


Boxolj vagy Thaiboxolj, ezek jók nőknek is, menő is lesz ha kiderül hogy ilyeneket edzetek. A karate nem is menő, egyébként okkal nem. Én csak kamukaraténak hívom a minden tornateremben megtalálható sportkarate edzést.

2013. aug. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen eddig oké. Esetleg asztali tenisz, kajak-kenu vagy tájfutás semmiképpen? Mert nézegettem a wikipédián a sportok listáját, és ezek tetszenek még!
2013. szept. 2. 17:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha tetszenek..
2013. szept. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Főleg a tájfutás, azz nagyon jó!
2013. szept. 2. 17:36
 7/9 senga92 válasza:
Tenisz elég drága, de szuper.:) Biciklizzetek, esetleg tollasozzatok a szabadban, kocogjatok.
2013. szept. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ahaa...Nem tudom, még majd átgondoljuk! Még várjuk az ötleteket!
2013. szept. 3. 20:02
 9/9 anonim válasza:
Kajak-kenu? Már megvolt említve :) Én ajánlanám :)
2013. nov. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!