Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » SÜRGŐS! Hogyan illeszkedjek...

SÜRGŐS! Hogyan illeszkedjek be az első napon a suliban?

Figyelt kérdés
7. osztályba megyek és senkit nem ismerek az új osztályban és ők se nagyon senkit . Az előző osztályomban se nem szerettek különösebben se nem utáltak . (fiú vok)

2013. aug. 24. 09:06
 1/9 anonim válasza:
0%
Aki az első napon beszól, üsd le. Aki stréberkedik, cikizzétek ki. Rögtön. Legyél menő, menj autóval/motorral, neked kell vezetned, és parkolj a rokkantak helyére. A hátizsákodat félvállon hord.
2013. aug. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
És olvadj be a (romlott) környezetbe...
2013. aug. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Elsősorban a csajok társaságát keresd! Legyél kedves velük, velük kezdeményezz beszélgetést, ülj melléjük. ...
2013. aug. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérdezz sokat, mit hogy szoktak csinálni, vagy bármi másról. Az emberek szeretnek informálni másokat :)
2013. aug. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy milyenek a tanárok, mi a heppjük stb.
2013. aug. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Ne idegeskedj. Tehát se te, se pedig az új osztályodban senki nem ismer senkit! Így senki sem tud senkiről se semmit. Ez a legjobb terep. Nyugi. Bemész, és akit szimpatikusnak látsz, azzal elkezdesz beszélgetni. Ők se ismernek senkit. Ők is idegesek egy picit gondolom.
2013. aug. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
páran ismerik egy mást
2013. aug. 24. 14:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Próbálj nyitott lenni,mindenkihez odamenni,beszélgetni. Akárki akármit mond,az első benyomás nagyon fontos! Engem valamiért nem fogadtak be rendesen az új suliba,a régi barátaim pedig eltávolodtak. Barát nélkül maradtam,de ez van,nem tudok vele mit csinálni.


Tehát még egyszer a lényeg: az első benyomás!

2013. aug. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Emy95 ***** válasza:
69%

Az első pár válasz hülyeség szerintem... Legyél kedves mindenkivel, beszélgess a többiekkel, és válassz ki magadnak egy szimpatikus alakot és vele próbálkozz meg barátkozni. Sok sikert!

Amúgy én is 7-be megyek, és tapasztalatból mondom...

2013. aug. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!