Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek csináljak valamit?

Szerintetek csináljak valamit?

Figyelt kérdés
Jött 1 új lány az osztályba. Haveromék cikizni szokták és látom rajta, hogy, hogy úgy tesz mint akit nem érdekelne. Ma is szivatták akkor a lány visszaszólt de akkor is csak kiröhögték. Kicsit sajnálom. Igaz ott a barátnője aki szokta mondani neki, hogy ne foglalkozz ezekkel meg minden de én akkor is sajnálom. Mit csináljak? Szóljak rá haverokra, hogy hagyják békén? Ha rájuk szólok akkor meg majd engem fognak majd szivatni azzal, hogy szerelmes vok a csajba mikor nem is.... Tudom, hogy ez lesz szóval szerintetek? Szóljak rá haverokra, hogy ink hagyják? Végülis egyik legjobb barátom mellém fog állni, hogy hagyjuk szóval akkor szerintetek mit csináljak? Bocsi a regényért XD.

2013. szept. 5. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Jobb állva meghalni, mint térdelve élni...
2013. szept. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mit jelent ez? Azt, hogy segítsek neki? Hogy inkább engem szivassanak mint a csajt. Igaz erre akartál kilyukadni.
2013. szept. 5. 18:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem fontos, hogy az ember ki merjen állni a gyengébb mellet. Ha esetleg egyszer te kerülsz ilyen helyzetbe az életben, te nem szeretnéd, ha valaki kiállna melletted? Amúgy szerintem nincs is annál férfiasabb, mintha egy férfi kiáll az igazáért.
2013. szept. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!