Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztályfőnökömnek általános...

Az osztályfőnökömnek általánosban (8. oszt. ) mihez van joga?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy be kellet adni egy papírt amire fel van írva hogy hány testvérem van, hányan élünk a lakásban, mennyi idősek a testvéreim stb... Nos én ezt be is adtam neki, és nem tudom miért de kitalálta h utálom nevelőanyám, ami részben igaz volt, RÉGEBBEN. Holnap pedig erről kellene vele beszélnem, van joga ezt tudni? Egyáltalán miért érdekli?

14/L



2013. szept. 9. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem, nem igazán van "joga" hozzá.
2013. szept. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Mert a tanár feladata a tanítványai nevelése és az, hogy odafigyeljen rájuk, nem csak annyit csinál, hogy órákat tart, dolgozatokat írat és osztályoz.
2013. szept. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy nem szeretnél vele beszélni ilyen dolgokról. Azért kérdezi meg, mert akármilyen családi probléma esetén ő tud segíteni. Viszont nincs joga elmondani akárkinek azt, hogy szerinte utálod és ha beszélnél vele erről sem adhatná tovább.
2013. szept. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ha nem akarsz erről beszélni, akkor mondd meg neki.
2013. szept. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És ha én nem akarok erről beszélni vele? Vagy nem bízok meg benne annyira hogy elmondjam?
2013. szept. 9. 19:25
 6/11 A kérdező kommentje:
Ó köszönöm :DD bocsi csak elég rossz a netem :c
2013. szept. 9. 19:28
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem akarsz róla beszélni, simán megmondhatod neki. Vagy beszámolsz nagy vonalakban. Szerintem nem akar a magánéletedbe taposni, csak érdekli, mi van veled, mert bír.
2013. szept. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondold meg,hogy mit mondassz el,de ne titkolózz,mert akkor majd azt gondolja netalántán,hogy bántalmaz..
2013. szept. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az biztos nem bír... sok szerintem utál is.

Igen arra én is gondoltam hogy ha titkolózok az gyanús lenne... de én nem szeretnék vele erről beszélni.

2013. szept. 9. 19:34
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen ne mondd el és kész. Hozzá se szólj, ha nem muszáj. Semmi joga nincs hozzá. Az én volt ofőm is igyekezett mindenbe beleütni az orrát. Rólam viszont nem sikerült megtudnia semmit. :)
2013. szept. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!