Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Titeket is csúfolnak/csúfoltak...

Titeket is csúfolnak/csúfoltak általánosban?

Figyelt kérdés
én félig fekete vagyok és állandóan ezzel b*szogatnak, az osztálytársak, aztán 173 cm vagyok és kb a fiúktól majdnem magasabb, hormonzavari problémáim is vannak (orvosolni próbáljuk) és így összképben nagydarab vagyok és ha ez még nem lenne elég a hajam is brutális :c az önbizalmam meg minuszon van

2013. aug. 9. 17:39
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
ja nem írtam: 8-os lány
2013. aug. 9. 17:40
 2/18 anonim ***** válasza:
53%
Engem próbáltak piszkálni csak az volt a gond hogy visszapiszkáltam + behúztam egyet az illetőnek ugyhogy hamar megtanulták a leckét. 15/L
2013. aug. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
4.-ig azért, mert folyton bőgtem, 5.től meg azért, mert viccesen tüsszögök. xD De jó, hogy már nem általánosba járok..
2013. aug. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Engem csúfoltak, mert nem divatos ruhákban jártam. A fiús ruhákat szerettem, még a bátyámtól is átvettem néhány kinőtt ruháját. :D Szóval csúfoltak Viktornak (Viktória a nevem), "fiúlánynak", nem igazán voltak barátaim. 13-14 évesen kezdtem nőiesedni, gimibe már lányruhákba jártam, itt már nem volt ilyen probléma. :)


18/L

2013. aug. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Csúfoltak, mert csúnya kislány voltam, és nem is tudtam megvédeni magam. Javaslatom: szólj vissza, legyél durva és alázd vissza őket.
2013. aug. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
:) tökön rúgom őket (és ez még finom volt muhahahaha fekete öves kung fu)
2013. aug. 9. 21:55
 7/18 anonim ***** válasza:
Engem moby dick-nek csúfoltak. Állandóan nagydarabocska voltam. Szintén fiús-lány voltam, én is fiús ruhákba jártam, emiatt is csúfoltak. Egy barátom sem volt. Egyszer 7. osztályban összetűzésbe keveredtem néhány kisebbségi osztálytársammal. Állandóan lökdöstek, beszóltak, megaláztak, "rúgj belém" papírt rakasztottak a hátamra. Egyszer megint meglöktek, visszaszóltam ezért, leköpött az egyik, én meg nekimentem. Bent volt az egész osztály, végignézték, hogy mi történt. Jól megtéptem a csajt, nem hagytam magam. Azután már senki sem bántott.
2013. aug. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
nálam szerencsére nem fajult el ennyire a helyzet, igaz szarul esik, de amúgy jó fej osztálytársaim vannak, :) a cigány osztálytársaimmal is jól kijövök, de aki bánt-attól tényleg elveszem azt a lehetőséget , hogy bármikor is gyereke legyen!
2013. aug. 10. 23:00
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha csúfolnának akkor mond meg nekik te se vagy szép le****om a véleményedet teszek rád magasról!!! Ezt mindenki jegyezze eg hogy SENKI SEM TÖKÈLETES!!!!!!!!
2013. szept. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Huhh... Már majdnem írtam, hogy ne rinyálj, hanem húzzál Debrecenbe csajozni, de aztán láttam, hogy lány vagy. XD
2013. szept. 25. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!