Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A 20 év körüli fiúk szoktak...

A 20 év körüli fiúk szoktak ok nélkül csúnyán nézni egy lányra? Hülyén hangzik, de.

Figyelt kérdés

Új osztály, kevés régi ismerős. Én próbálok mindenkivel kedves lenni, mosolygok, de van egy srác, aki olyan ijesztően szokott rám nézni, mintha valami horrorfilmből jött volna, közben meg dobol a padon. Mindenki mással elviccelődik. Mi még nem beszéltünk, tehát nem adtam neki okot, hogy ilyen képet vágjon rám... A pasik szoktak ilyen furák lenni? Esküszöm engem csak furákkal hoz össze az élet...

Tudom, vicces a kérdés, de azért ha valaki tudna valami építő jellegűt mondani, ossza meg velem!



2013. szept. 17. 20:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményt! :)
2013. szept. 28. 21:39
 12/12 Spilo666 válasza:

NEHOGY MEGIJEDJ TŐLE !!!!

ENGEM HOZOTT ÖSSZE A SORS ILYEN EMBEREKKEL HA FÉLELMET MUTATSZ AKKOR MEGPRÓBÁL ÖSSZETÖRNI (tudom hülyén hangzik !).

2013. okt. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!