Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért lehet, hogy több osztály...

Miért lehet, hogy több osztálytársam képes elmenni mellettem köszönés nélkül?

Figyelt kérdés
3. éve járok velük egy osztályba, és főleg a fiúk simán elmennek mellettem köszönés nélkül reggel, kb. rám se néznek, mintha ott se lennék. Nekem maguktól nem is köszönnek, egymással meg kezet fognak meg minden, ahogy rendjén van. Rosszul esik kicsit, szerintem ahhoz valami nagyon rosszat kell tenni, hogy valakinek ne köszönjenek azok az ismerősei, akikkel szinte minden nap együtt van, de én nem tettem ellenük semmit. Nem vagyok valami menő, meg beszédes, nem nagyon szoktam beszélgetni velük, de egy köszönést ennek ellenére nem várnék el jogosan?
2013. szept. 18. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Leírásod alapján az osztály peremén vagy, beszélges velük egy kicsit hátha, akkor javul a helyzet. Hátha...

És te köszönsz nekik? Mert ha nem akkor te sem vagy kevésbé bunkó. Egyébkémt ez jogos elvárás, de persze, hogy azzal pacsizol, azzal ölelgetitek egymást, ráztok kezet, akikhez közel álltok, nem egy szinte vadidegen szótlan gyerekkel.

2013. szept. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ismerős...velem is ezt csinálták az előző sulimban, sőt, voltak, akik még le is tagadtak...bírtam, amikor az iskolában jöttek oda, hogy -Sziaaa, hogy vaaaagy? :) Ide tudod adni az XY házit? magyarul kb. ilyenkor jó voltam nekik, de amikor az utcán találkoztunk, és köszöntem nekik, simán elmentek mellettem olyan fejet vágva, mintha valami idegen lennék, akit életükben nem láttak...

15l

2013. okt. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 rafikesz válasza:
én sem köszönök minden osztálytársamnak, csak annak, akivel jóban vagyok :D bár ez az én esetemben a 28-ból kb 24-25 gyereket jelent, a maradéknak csak akkor köszönök, ha szemtől szembe találkozunk
2013. okt. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!