Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a tanárokról akik úgy akarnak okoskodni az előadott tantárgyukról, hogy fogalmuk sincs róla?

Figyelt kérdés
Mármint a tantárgyról nincs fogalmuk.

2013. szept. 19. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor hogy kapott diplomát? Egy tanárnak nem elég, hogy érti, el is kell tudnia magyarázni.
2013. szept. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

semmit.

alaptétel,hogy a tanuló választ mestert,nem a mester tanítványt.

a kérdésben szereplő tanerő elmondja amit akar,de se tisztelet nem kap,se becsülete nincsen.

2013. szept. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nincs lehetősége, hogy más tárgyat tanítson, így mivel ez a munkája kötelező, hogy "okoskodjon" róla.. Lehet, hogy valóban úgy van, ahogy mondja, jobban ért hozzá, mint a diákok, csak azok nem szeretik, ezért okoskodásnak tartják..


Sok mindent lehet erről gondolni.. Én azon kevesek közé tartoztam, aki még, ha nem is szeretett egy tanárt, tisztelte a tudását, beismertem, hogy kettőnk közül én vagyok a diák, aki ezt tanulja és sokkal nagyobb az esélye, hogy atanár tudja jobban, amit mond és nem..:)

2013. szept. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mire tondolsz pontosan?
2013. szept. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Semmit,hadd csinálja.Ha normálisan adja le az anyagot,akkor oké.Ha meg alapból hülye hozzá,és hadar és közben pld.olvassa,tehát látszik,hogy nem készül az órájára,akkor őt is azért megtisztelem azzal,hogy csendben végighallgatom,amit mond..aztán utána meg kimegyek szünetre és vagy másról beszélek,vagy elmondom a barátnőmnek,hogy na ez most nem volt az igazi,és ilyenkor mindig azt kérdezem magamtól,hogy VAJON EBBŐL A TANTÁRGYBÓL HOGY ÉRETTSÉGIZEK LE?XDD... na de mindegy.
2013. szept. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!