Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE-ÁJK :következő faktokról...

ELTE-ÁJK :következő faktokról és tanárokról tudnátok véleményt írni? Melyiket érdemes felvenni?

Figyelt kérdés

Mediáció elmélete és gyakorlata-Gyulavári Ágnes

Büntetés-végrehajtás kezdetektől napjainkig-Füzessyné Maglics Tímea

Bevezetés a kulturális és kritikai kriminológiába-Víg Dávid,Podoletz Léna

A különleges titkosszolgálati eszközök alkotmánytörténeti fejlődése-Kedves Imre

Emberi jogok Oroszországban-Sebők Noémi

Egyenlő bánásmód és antidiszkrimináció-Fleck Zoltán, Kiss Valéria



2013. júl. 23. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt lehet értékelni és véleményt mondani a tanárokról, itt tudsz nézelődni.

2013. júl. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ezt az oldalt ismerem, végignéztem a tanárok értékelését (már akiről van valami). Elsősorban személyes véleményekre lennék kíváncsi.
2013. júl. 23. 21:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mi a célod vele. Sokféle logika mentén választ az ember szabadon választott tárgyat/tárgyakat.

1. Kell e vizsgázni belőle? (nálam szempont, mert ne vegye el az időt a kötelezőktől..sose lehet tudni h alakul a vizsgaidőszak)

2. Ha zh van belőle az mikor van..ütközik e valamivel?

3. Ha beadandó van belőle akkor mennyi hozzá a szakirodalom, amit könnyebben fel lehet kutatni könnyen?

4. Milyen a tanár híre..azaz képes e "vérengzést" rendezni egy szabadon választott tantárgy jegyéért?

5. Szigorúan veszik e a hiányzást, van katalógus?

6. Mikor van az óra?

7. Érdekel e a téma egy picit is?

(én Miskolcra járok igazgatásszervezőre..de itt is vannak ugyanígy szabadon választottak mint a jogászoknak, ugyanazok a tárgyak..én a fentiek alapján szoktam dönteni)

2013. júl. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Kedves Kérdező! Az általad felsorolt tárgyak közül én 2-t elvégeztem. A mediáció elmélete és gyakorlatát, valamint az egyenlő bánásmód és antidiszkriminációt. Mindkettővel kapcsolatban csak pozitívumokat tudok felsorakoztatni.


1. egyiknél sem volt katalógus

2. 1 nap tanulással össze lehet hozni jó, vagy jeles érdemjegyet

3. csak egyetlen zh van utolsó héten

4. mediáción nincs tankönyv, csak az előadás anyaga, antidiszkriminációból a köny rövid, és van diasor az előadásokból

5. a tanárok nem vérengző típusúak


A többi tantárgy is nagyon érdekesen hangzik, de sajnos azokhoz nem tudok még hozzászólni. A fent említett 2 tárgyat viszont nyugodt szívvel ajánlom!

2013. júl. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2013. júl. 27. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!