Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztálytársamat előző...

Az osztálytársamat előző héten többször láttam sírni. Miért?

Figyelt kérdés

Mármint mi lehet az oka? Családi probléma?

Van egy csendesebb osztálytársam, aki sokat van egyedül.

És általában olyan szomorú, de egyébként elég mosolygós.

Előző héten reggel első óra előtt láttam, hogy sír. Nem feltűnően, csak könnyes volt a szeme.

Szerintem nem is akarta, hogy bárki észre vegye. Aztán másnap is ez volt.

Kicsit lelkiismeret furdalásom van, mert nem mentem oda hozzá.

Nem ismerem nagyon, meg egy kicsit zárkózott típus a lány. Szerintem amúgy sem örült volna nekem, de egy kicsit rosszul érzem magam.

De a kérdésem az, hogy mi miatt lehet ilyen a lány?


2013. szept. 29. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha első óra előtt láttad sírni, akkor valószínű, hogy családi probléma. Ha segíteni szeretnél neki, de nem akarsz tolakodni, akkor esetleg hívd el valamelyik nap suli után sütizni. Ha elfogadja, akkor ott megkérdezheted, hogy mi a baj. Ha nem, akkor ne nyaggasd.
2013. szept. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet, valószínűleg otthoni gond lehetett. Vannak csendes lányok, de ők is vágynak a figyelemre, a törődésre. Szerintem nyugodtan beszélgess vele, biztosan jól esne neki. :)
2013. szept. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor mindenképpen odamegyek majd hozzá:)
2013. szept. 29. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!