Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ciki, ha egy...

Szerintetek ciki, ha egy férfi/kisfiú ülve pisil időnként a wc-n? (legtöbbször otthon)

Figyelt kérdés
2013. szept. 5. 14:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
??????????
2013. szept. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
nem.
2013. szept. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Nem, egyáltalán nem ciki.

Hány éves vagy? :)

2013. szept. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Én az anyuka vagyok, és a férjemről valamint a kisfiamról va n szó... :-) Az oviban ma megjegyezték, hogy miért pisil ülve a gyerek, az nem jó, (még egy hónapja szobatiszta csak, örülök, hogy egyáltalán pisil valahogy).

Én eddig nem gondoltam, hogy ez ciki lenne, de most...

2013. szept. 5. 14:30
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem ciki, főleg ha a kicsi 1 hónapja szobatiszta...
2013. szept. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%

Nem ciki.

Sok nő direkt rászoktatja a férjét az ülvepisilésre, mert úgy nincs tele fröccsenésekkel a wc környéke.

2013. szept. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

1 hónapna lett szobatiszta, szerintem nem ciki.

Viszont egy fiúnak szuksége van egy apa mintára (ezért van két szulö) akitöl eltanulja a férfi dolgokat.

Ezért szerintem a férjed vedd rá hogy állva pisiljen hogy a gyerek lássa hogyan kell helyesen csinálni.

Szóval a GYEREKKEL nincs probléma..

2013. szept. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Grielean ***** válasza:
100%

Szerintem sokkal higiénikusabb ülve, mivel nincs meg a mellépisilés lehetősége egy-egy utócsurranásnál sem, én nem érzem cikinek.

23/f

2013. szept. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki. Én imába foglaltam az anyósom nevét, aki direkt ülve pisilésre szoktatta a férjemet?
2013. szept. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én szarásnál szoktam csak ülve pisilni, de ha csak pisilek, ahhoz sosem ülök le. Nem is tudom, de nagyon kicsi korom óta nem pisiltem ülve csak úgy. De nem gáz szerintem.
2013. szept. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!