Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az normális, hogy valakit...

Az normális, hogy valakit felnőtt korában "örökbefogadnak"? Ráadásul egy egyetemi tanár?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek meghaltak a szülei 1 évvel ezelőtt. Hárman vannak tesók, ő a legkisebb, másik kettőnek már családja van. Sokat volt náluk, miután pedig valamennyire kiheverte hozzánk is jöhetett. Most azonban felajánlotta neki az egyik oktatója (akinél a szakdogáját írja), hogy lakhat náluk egy kis időre. Egy nőről beszélünk, aki nem réginen kezdhetett tanítani, bnőm azt mondta, elég fiatal. Ráadásul még a szüleivel él. Én jobb szeretném, ha inkább nálunk lenne. Nem is ismerem a tanárt. Szólnék neki, hogy ne csinálja, mert sztem ez nagyon nem pálya,de anyukám szerint csak segíteni akarnak neki. Szerintetek?
2013. szept. 29. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
felnőtt embert nem fogadnak örökbe. Ő maga dönti el, hol akar élni. Az nem örökbe fogadás.
2013. szept. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem ez a lényeg! Azért tettem idézőjelbe. Nyilván nem fogja a nevére venni,meg semmi ilyesmi.Nekem az elv a fura. A legjobb barátnőmet csak nem fogom hagyni,hogy valami elmebeteg magához vegye.Furcsa nekem az egész,még akkor is,ha barátnőm szabad akaratából megy oda.
2013. okt. 2. 17:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy te egy kicsit féltékeny?

Te lány vagy?

Fiatal lehetsz szerintem nagyon. A tanár valószinűleg szociális beállítottságú és szeret jótékonykodni.

Ez nem elítélendő dolog, az hogy nem téged választott ez téged nagyon zavar, tedd rendbe a dolgot az érzelmeidet magadban, és hagyd hogy ő tegye amit jónak lát.

Ez a kérdés rólad, mint inkább a barátnődről szól. Nálad nincsenek helyén a dolgaid.

Ha pedig nagyon aggódsz hivd fel, ellenőrizd, hogy jól érzi-e magát ott. ...

2013. okt. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!