Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy lehet velem egy osztálytá...

Hogy lehet velem egy osztálytársam ennyire érthetetlenül bunkó?

Figyelt kérdés

Egy fiú osztálytárs, aki eleinte, 9. osztályban egy elég csendes gyereknek tűnt, de aztán a fiúkkal jól összebarátkozott, utóbbi időkben meg már a lányokkal is elkezdett kapcsolatot teremteni.

Ma is láttam egy lány mellett ült órán, és elbeszélgetett vele, meg szünetben is.

Alapból mindenkivel tök rendes, köszön meg minden, csak velem olyan bunkó valami rejtélyes okból kifolyólag, hogy még csak nem is köszön, meg figyelembe se veszi a létezésemet.

Én egy visszahúzódó, magányos ember vagyok, de ettől függetlenül azért én is egy osztálytársa vagyok, még meg is próbáltam vele 9. osztályban összehaverkodni, miért nem képes egy nyamvadt köszönésre nekem?


2013. szept. 30. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy megbántottad valamivel?
2013. szept. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy ő ki akart lépni ebből a csendes gyerek szerepkörből és valahol magát látja benned?
2013. szept. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!